برنامه کریستیانو رونالدو برای ترک رئال مادرید!

کریستیانو رونالدو ابر ستاره رئال مادرید برای خروج از باشگاه رئال مادرید برنامه ای کوتاه مدت در پیش گرفته است تا آن را به کمک مدیر برنامه های خود به زودی اجرا نماید ......

کریستیانو رونالدو ابر ستاره رئال مادرید برای خروج از باشگاه رئال مادرید برنامه ای کوتاه مدت در پیش گرفته است تا آن را به کمک مدیر برنامه های خود به زودی اجرا نماید.

کریستیانو رونالدو در فصل گذشته رقابت های لالیگا اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان مرد اول رئال مادرید و ابر قهرمان این باشگاه مطرح می شد! ستاره ای بزرگ که توانسته بود تیمش را در سخت ترین شرایط ممکن یاری نماید و به داد لوس بلانکوسی ها برسد!

 این اتفاق به فاصله 2 ماه برای رونالدو حالتی دیگر پیدا کرد تا ستاره بزرگ رئال مادرید دیگر مرد اول باشگاه نباشد و درگیر مسائل حاشیه ای در سانتیاگو برنابئو شود تا ایسکو و مارکو آسنسیو به عنوان افراد تحریم کننده وی در باشگاه معرفی شوند! اتفاقی که پس از یازده هفته باعث شد تا ستاره پرتغالی رئال، تنها 1 گل زده را در کارنامه خود داشته باشد!

 کریستیانو رونالدو به صورت علنی دچار مشکل با بازیکنان تیم خود شد تا با عدم حمایت آنها او تنها تر و غمگین تر از هر زمانی شود! رونالدو دیگر نمی خواست در شادی های هم تیمی های خود شرکت نماید و با آنها روزهای خوب درون تیمی را به نمایش بگذارد تا حاد بودن آن بیشتر از هر زمانی به نقش دوربین های تلویزیونی کشیده شود.

 ایسکو و مارکو آسنسیو هیچ ارتباطی با رونالدو نیم گرفتند و رونالدو هر روز از آنها دور تر شد تا با نقشه احتمالی این دو بازیکن جوان، کریستیانو از بالای صحن بزرگ رئال مادرید پایین کشیده شود و خود به بالای صحن بروند! اما آنها نمی دانستند در نهایت کریستیانو به سیم آخر خواهد زد و تصمیمی جدی را خواهد گرفت!

بر اساس گزارشات رسانه های فرانسوی، کریستیانو رونالدو که به تازگی صاحب فرزند جدید خود شده است، ژرژ مندز مدیر برنامه هایش را فراخوانده است تا او را از تصمیم جدیدش را مطلع نماید! تصمیمی که مندز را پس از متوجه شدن بسیار تعجب زده کرد تا او نیز متوجه خشم این ستاره پرتغالی شود!

 رونالدو از مندر خواسته است تا مقدمات لغو قراردادش را با باشگاه رئال مادرید فراهم نماید و مذاکراتش را با مدیران باشگاه

پاری سن ژرمن استارت بزند، چرا که رونالدو بهترین مقصد خود را پی اس جی می داند!

یکی از منابع مطلع از روابط ژرژ مندز و کریستیانو رونالدو مدعی شده است  کریستیانو دیگر احساس اهمیت در باشگاه رئال مادرید نمی کند و نیمار نیز در پاری سن ژرمن به دنبال جدایی است! رونالدو با وجود حضور نیمار در پی اس جی هرگز حاضر به حضور در پارک دو پرنس نخواهد بود!

اما نیمار نیز قصد باقی ماندن در پی اس جی را ندارد و رئال ماردید نیز خواهان حضور وی در سانتیاگو برنابئو است! مسئله ای که دقیقا نقطه مقابل تصمیمات رونالدو است و او نیز راه متضاد با ستاره برزیلی پی اس جی را در پیش گرفته تا بتواند بار دیگر به یکه تازی بپردازد.

 باید صبر کرد و دید در نهایت این بازی های پیچیده ستارگان جهان فوتبال که همواره بازار نقل و انتقالات را با حرکت های خود منفجر می نمایند به چه مسیری ختم خواهد شد!

تگ ها


اخبار روز المپیک