برنده ها و بازنده های بازگشت رونالدو به منچستر

کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد بازگشت و احتمالا هفته بعد اولین بازی خود را نیز انجام خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه به نظر می رسید کریستیانو رونالدو  در این فصل نیز در باشگاه یوونتوس باقی خواهد ماند، این بازیکن در روزهای پایانی بازار تابستانی تصمیم خود را تغییر داده و بعد از ۱۳ سال دوباره به اولدترافورد بازگشت.

او ابتدا قرار بود راهی سیتی شود ولی در نهایت با دخالت سر الکس فرگوسن و چند بازیکن قدیمی یونایتد نظرش را تغییر داد.

رونالدو در بازگشت به یونایتد قصد تکرار خاطرات خوش سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ را دارد.

بازگشت رونالدو به یونایتد قطعا به ضرر برخی بازیکنان این تیم تمام خواهد شد و البته بعضی نیز سود خواهند برد.

در میان بازنده ها می توان به جسی لینگارد، آنتونی مارسیال و دونی فان دبیک اشاره کرد. لینگارد هرچند از بازگشت رونالدو ذوق زده است ولی او که فصل قبل قرضی در وستهام بازی کرد و امسال با اصرار اوله گنار سولسشر ماندنی شد، قطعا دقایق کمتری را در میدان خواهد بود. شرایط برای مارسیال نیز مشابه است.

ادینسون کاوانی نیز که پیراهن شماره ۷ خود را به رونالدو داد، جزو بازنده ها محسوب می شود. به کاوانی هم دقایق کمتری بازی خواهد رسید. برونو فرناندز نیز دیگر پنالتی زن اول نخواهد بود و ضربات کاشته را هم باید به رونالدو بدهد.

در میان برنده ها می توان به پل پوگبا و میسون گرین وود اشاره کرد. پوگبا حالا بازیکنی در خط حمله می بیند که بسیار بهتر از پاس های او استفاده خواهد کرد. گرین وود جوان نیز بهترین استاد ممکن را در رختکن یونایتد خواهد داشت و بدون شک می تواند تجارب ارزنده ای از حضور رونالدو کسب کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو ادینسون کاوانی جسی لینگارد میسون گرین وود برونو فرناندس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال