برند لنو: 16 بازی بدون شکست فوق العاده است

بعد از تساوی دقایق پایانی آرسنال مقابل تیم ولورهمپتون دروازبان توپچی ها امیدوار است همچنان روند شکست ناپذیری تیمش ادامه یابد ......

بعد از تساوی دقایق پایانی آرسنال مقابل تیم ولورهمپتون دروازبان توپچی ها امیدوار است همچنان روند شکست ناپذیری تیمش ادامه یابد.

به گزارش مدال، از هفته 12 لیگ برتر انگلیس دو تیم آرسنال و ولور همپتون به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت توپچی ها با گل دقایق پایانی خود از شکست گریختند و نوار بازی های بدون شکست خود را حفظ کردند.

 

لنو دروازبان آلمانی آرسنال در دیدار برابر ولور همپتون 4 سیو عالی داشت که اجازه نداد آرسنال روند شکست ناپذیری خود را از دست بدهد.

 

گلر آلمانی توپچی ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

 

دو تیم به نظرم موقعیت های خوبی داشتند و می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند. هر لحظه امکان داشت برنده این دیدار تغییر کند. در کل فکر می کنم تقسیم امتیازات عادلانه بود.

 

ضربه مهاجم حریف قدرت خوبی داشت و خوشحالم که مانع به ثمر رسیدن گل دوم آنها شدم چون در آن صورت برگشت به بازی بسیار دشوار بود. بعد از دفع آن توپ حتی می توانستیم بازی را به نفع خودمان عوض کنیم.

 

قطعا 16 بازی بدون شکست ماندن کار هر تیمی نیست که ما موفق شدیم آن را ادامه دهیم ولی تنها شکست ناپذیری کافی نیست و باید بر حریفانمان پیروز شویم تا بتوانیم همچنان مدعی باقی بمانیم. نتیجه بازی با ولورهمپتون کمی نا امید کننده بود چرا که بازی در ورزشگاه خانگی خودمان برگزار می شد.

تگ ها


آرسنال لیگ برتر فوتبال