برنلی ۱-۱ چلسی:لغزش آبی ها در هوای برفی

برنلی موفق شد در خانه، چلسی صدرنشین را متوقف کرده و رقابت برای قهرمانی را گرمتر کند ......

برنلی موفق شد در خانه، چلسی صدرنشین را متوقف کرده و رقابت برای قهرمانی را گرمتر کند.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان کونته بازی را بهتر از حریف شروع کردند و در همان ابتدای بازی به گل رسیدند. روی حرکت خوب موزس و پاس او برای پدرو، هافبک اسپانیایی با یک ضربه به صورت تکل دروازه حریف را باز کرد و گل اول را به ثبت رساند.
با این حال برتری چلسی خیلی ماندگار نبود و خیلی سریع برنلی توانست کار را به تساوی بکشاند. پس از خطایی که ماتیچ انجام داد، بردی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه استثنایی کار را به تساوی کشاند .
در ادامه برنلی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و فشار زیادی روی دروازه چلسی آورد و می توانست دروازه این تیم را باز کند ولی واکنش های خوب کورتوا مانع این اتفاق شد. بازی در پایان نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.
نیمه دوم در ابتدا پایاپای آغاز شد ولی رفته رفته چلسی روند خوبی را پیش گرفت و توانست حملاتی در زمین حریف ترتیب دهد ولی باز هم شاگردان کونته راه به جایی نبردند.
با حضور فابرگاس به جای ماتیچ که نیمکت نشینی اش سر و صدای زیادی کرده بود، چلسی روند بهتری را پیش گرفت ولی آبی ها امروز در موقعیت سازی به طور کلی دچار مشکل شده بودند و در بیشتر دقایق نیمه دوم موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید تا چلسی دچار لغزشی دیگر شود ولی اختلاف امتیاز آنها با رقبا حاشیه امنیت خوبی برایشان ایجاد کرده است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال