برهاني: افتخاري قول مردانه داد تا شنبه مطالباتم را بدهد

آرش برهاني مهاجم سابق استقلال اين روزها به دنبال دريافت مطالبات خود از اين تيم است ......

آرش برهاني مهاجم سابق استقلال اين روزها به دنبال دريافت مطالبات خود از اين تيم است.
با برهاني درخصوص ديدار آبي‌پوشان مقابل تراكتورسازي، تكليف مطالبات و همچنين عملكرد جباروف و حركت خشن او در ديدار مقابل استقلال خوزستان همكلام شديم.
درخصوص بازي استقلال – تراكتورسازي صحبت كن.
استقلال در چند بازي گذشته خود خيلي خوب ظاهر شد و به اصطلاح فوتبالي‌ها استقلال‌گونه بود. من انتظار داشتم كه شاهد فوتبالي زيباتر از اين تيم باشيم. با توجه به اينكه تراكتور نسبت به دور رفت ضعيف‌تر بود، استقلال بايد اين تيم را شكست مي‌داد اما چنين چيزي را در بازي نديديم چون تعداد پاس‌هاي استقلالي‌ها به پنج عدد هم نمي‌رسيد و با توجه به تغيير و تحولاتي كه شفر انجام داده بود، اين تيم بايد پر از دوندگي و انگيزه باشد اما متاسفانه در اين بازي اينگونه نبود.
خيلي‌ها مي‌گويند نبودن سرور جباروف در كسب اين تساوي تاثير داشت.
به نظرم فرشيد اسماعيلي دو، سه هفته از ميادين دور بود و جباروف هم در تركيب تيم جا افتاده بود. تراكتور آمده بود كه بازنده بازي نباشد و به همين دليل فوتبال بسته‌اي را انجام داد و هر وقت توپ را از دست مي‌داد با پرس كردن مي‌خواست استقلالي‌ها را متوقف كند. همين دليل باعث شد كه فاصله خطوط زياد شود و كار فرشيد اسماعيلي سخت. به نظر فرشيد اسماعيلي بازيكن خوشفكر و باتكنيكي است و همان‌طور هم كه ديده‌ايد در بازي‌هاي قبلي هم عملكرد درخشاني داشت.
جباروف از سوي كميته انضباطي محروم شده است.
بنده به عنوان يك بازيكن قديمي اين تيم انتظار چنين برخوردي را از جباروف نداشتم. او يك بازيكن حرفه‌اي است و به همين خاطر نبايد بازيكني كه دو كارت زرد دارد اينگونه و بي‌محابا خطاي خشن انجام دهد. او بايد كمي محتاط‌تر بازي مي‌كرد و اگر كارت زردش به خاطر خطاي فني بوده باشد مشكلي وجود ندارد اما الان بايد از او سوال كنيم كه انگيزه‌اش از اين خطا چه بوده؟!
ماجراي طلبت از استقلال به كجا رسيد؟
اين روزها كارم شده به باشگاه استقلال رفتن. تاكنون چهار نامه به افتخاري زده‌ام و درخواست طلبم را كرده‌ام. چهار ماه است قرار است بخشي از طلبم را بدهند اما متاسفانه هيچ اتفاقي نيفتاده است. روز گذشته دوباره به باشگاه استقلال رفتم و افتخاري اعلام كرد كه ما بايد طلب بازيكنان ديگر را هم بدهيم و من باز هم بايد منتظر بمانم. آخرين قول مردانه‌اي كه به من داده‌اند اين بوده كه اوايل هفته آينده بخشي از طلبم را بدهند. حتي من هفته گذشته در جلسه هيات مديره هم شركت كردم و دو جلسه هم با ملكي برگزار كردم اما هيچ‌كدام نتيجه‌اي نداشت. به خاطر همين طلب، مشكلات شخصي زيادي دارم كه اميدوارم هرچه زودتر تكليفم مشخص شود. اين عدم پرداخت مطالباتم ضربه خيلي سختي به من وارد كرده است.
اين نحوه برخورد با بازيكنان قديمي كه به دنبال مطالبات خود هستند درست است؟
شش سال پيش يك ميليارد و 500 ميليون تومان طلب داشتم كه آن موقع مي‌توانستم با اين پول دو واحد مسكوني خريداري كنم ولي الان به خاطر اينكه ارزش پول خيلي كم شده است، يك خانه هم نمي‌توانم رهن كنم. به نظر شما شش سال زمان زيادي براي دريافت مطالباتم نبوده است؟ آن هم مني كه هميشه جزو نفرات اولي بودم كه قراردادم را با اين باشگاه تمديد كرده‌ام. در سال 88 كه خيلي از بازيكنان تيم را رها كرده و به تيم‌هاي ديگر پيوستند، من ماندم و استقلال را همراهي كردم؛ اين را تا به حال جايي نگفته بودم اما من از سال 88 و 89 هم طلب دارم كه در مطالباتم آنها را حساب نكردم و حتي بخش قابل توجهي از مطالباتم را بخشيده‌ام. انتظار دارم بعد از اين همه سال طلبم پرداخت شود و حتي به اين راضي شدم كه آن را بخش‌بندي كنند.
زماني مصاحبه كرده و گفته طلب برهانی را پرداخت خواهيم كرد.
از ايشان تشكر مي‌كنم اما من در جلسه هيات‌مديره هم رفته‌ام و با توجه به قول مردانه‌اي كه آقاي افتخاري داده‌اند، اميدوارم هرچه زودتر تكليفم مشخص شود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال