برهانی: الهلال به مشکلات کنونی استقلال می خندد!

آرش برهانی سرمربی تیم امید استقلال و پیشکسوت این باشگاه معتقد است حضور گابریله پین اتفاق خوبی در این تیم است ولی باید به او زمان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرش برهانی سرمربی تیم امید استقلال ظهر امروز در ساختمان این باشگاه حاضر شد و جلسه ای را با مدیران تیم برگزار کرد. برهانی درباره علت حضور در باشگاه و شرایط فعلی استقلال نیز گفت: برای یک سری سوء تفاهمات که در آکادمی بود، به اینجا آمدم که برطرف شد. الان شرایط خیلی عجیب و غریبی در استقلال حاکم است. خود من تاکنون اینگونه شرایطی را ندیده بودم. فقط می توانم آرزو کنم که سریعتر این مشکلات رفع شود.


او ادامه داد: الآن بازیکنان یک سری مشکلات دارند که خود این افراد باید بروند آن را حل کنند. مانند ممنوع الخروجی. اینها را باید بازیکن از قبل می دانسته یا باشگاه باید فردی را از ۱۰ روز قبل برای چک کردن اوضاع بفرستد. زمان ما اینگونه بود. خود من از ۱۰ روز قبل می دانستم ممکن است به دلیل عدم پرداخت مالیات مشکل خروج از کشور داشته باشم. خود من همیشه پیش از خروج از کشور می رفتم و سوال می کردم که آیا در این زمینه مشکلی وجود دارد یا خیر. حالا بازیکن برای این کار نرفته ولی یک نفر باید از باشگاه مسئول می شده و این وضعیت را جویا می شد. ولی این شرایط برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا عجیب است.


برهانی درخصوص شرایط خودش در تیم امید گفت: شرایط من در تیم امید خیلی خوب است. فقط ما یک سری مشکلات داشتیم. کار را دیر شروع کردیم. همه هواداران می دانستند که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و چه اتفاقاتی قبلا رخ داده است. بعضی از بازیکنان خوب ما جدا شدند. افرادی که فصل گذشته به ما آنها بازی دادیم و امسال باید جواب اعتماد پارسال را می دادند ولی متأسفانه در آن برهه زمانی به شکل قطعی جدا شدند.


سرمربی تیم امید استقلال ادامه داد: یک سری مشکلات دیگر نیز بود که درباره آن با آقای احمد مددی صحبت کردیم که روح ایشان از این قضیه خبر نداشت. چون نمی خواهم تیم من و آکادمی به حاشیه برود، آنها را مطرح نمی کنم.


وی درخصوص دیدار استقلال و الهلال و اینکه هواداران اعتقاد دارند شرایط تیم خیلی سخت شده است، پاسخ داد: طبیعی است که شرایط خیلی سخت است. ولی تیم ما استقلال است و همیشه تیم های عربستانی این ترس را از ما داشته اند. من اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم کار خیلی سختی در پیش داریم. ولی باز هم می توانیم امیدوار باشیم به اینکه استقلال معجزه کند. این تیم همیشه هم در برهه های حساس معجزه کرده است.


برهانی درباره اضافه شدن گابریله پین و احتمال تأثیر او بر روند استقلال گفت: یکی از اتفاقات خیلی خوب، حضور ایشان است. پین کارش را تازه شروع کرده است. نباید انتظار داشت که او فورا کار عجیب و غریبی انجام دهد. باید به او ۶ ماه تا یک فصل فرصت دهیم تا بتواند تفکراتش را در تیم پیاده کند.


او درمورد تجربه دیدار با الهلال و گلزنی به این تیم و امکان رخ دادن معجزه و پیروزی استقلال گفت: الان همه دعا می کنند که معجزه ای رخ بدهد. این شرایط برای استقلال بد است که دست به دعا شویم تا معجزه ای رخ دهد. این تیم آنقدر بزرگ است و در آسیا برای حریفان بزرگ و قابل احترام است که اگر الهلال بداند این اتفاقات در باشگاه رخ داده، به این مسئله می خندد. اینکه چگونه به یکباره ۳ بازیکن تیم را در سفر به دبی همراهی نکرده اند.


پیشکسوت استقلال درباره اینکه زمان آنها نیز تیم با مشکل مالی مواجه بود ولی این داستان ها رخ نمی داد، گفت: یک سری کمبودها در تیم است ولی بازیکن نیز می تواند برود و مشکل خروج از کشورش را بررسی کند. این نظر من است ولی ما زمان خودمان تمام استرسمان این بود که ممنوع الخروج شویم. ولی الآن چگونه می شود که بازیکن ممنوع الخروج است و با تیم راهی دبی نشده؟ آن هم در این شرایط خیلی حساس که هواداران ناراحت و نگرانند. این کارها و رفتارها آنها را نگران تر می کند. اگر من به عنوان بازیکن بتوانم حداقل شرایطی را ایجاد کنم که هوادار ناراحتی و نگرانی کمتری داشته باشد، آنها از آن بازیکن ممنون می شوند.


برهانی درباره دیدار تیم ملی ایران برابر عراق نیز پاسخ داد: دیدار سختی است. ما همیشه مقابل عراق دچار مشکل شده ایم. به قول معروف حریف چغر و بد بدنی است. امیدوارم بچه ها بتوانند عراق را شکست دهند. این ۶ امتیاز خیلی می تواند راه صعودمان را هموار کند.
او در پایان درخصوص ترافیک در خط حمله تیم ملی با حضور آزمون و طارمی و همچنین ارزیابی نسل فعلی مهاجمین ایران گفت: تیم ملی مهاجمان خیلی خوبی دارد. باید توجه ویژه ای به این بازی ها داشته باشیم. چون عراق همیشه اینگونه بازی کرده که دست به تجمع می زند. بازیکنان تکنیکی می توانند به تیم کمک کنند و قایدی می تواند با دریبل بازیکنان حریف به تیم کمک

تگ ها


آرش برهانی الهلال عربستان استقلال تهران فوتبال ایران استقلال AFC Champions League فوتبال