برهانی: انتظارات هواداران باید برآورده شود

رش برهانی، بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: بازی در تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس خودش تجربه بزرگی برای هر بازیکنی است و آنها می‌توانند از بازی در این تیم‌ها تجربه لازم را خیلی زود به دست بیاورند....

به گزارش مدال، آرش برهانی در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: فکر می‌کنم استقلال شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوبی هم به این تیم ملحق شده‌اند. این بازیکنان هر کدام فصل گذشته در تیم‌های خود تاثیرگذار بودند و امیدوارم در استقلال هم عملکرد خوبی داشته باشند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود برخی از بازیکنان جوان استقلال تجربه لازم را برای بازی در این تیم ندارند، گفت: معمولا بازی در تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس خودش تجربه بزرگی برای هر بازیکنی است و آنها می‌توانند از بازی در این تیم‌ها تجربه لازم را خیلی زود به دست بیاورند. البته هواداران در این تیم‌ها از بازیکنان خیلی انتظار دارند و باید این انتظارات برآورده شود.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال در مورد قرعه این تیم در لیگ نوزدهم گفت: فکر می‌کنم قرعه نسبتا خوبی به استقلال خورده، مخصوصا در سه هفته ابتدایی که این تیم باید با تیم‌های متوسط فصل پیش بازی کند و این می‌تواند برای تیمی که هدف قهرمانی دارد شروع خوبی باشد.

برهانی در مورد دربی تهران که قرار است در هفته چهارم لیگ برتر برگزار شود، گفت: اظهار نظر در مورد دربی خیلی زود است و باید ابتدا سه هفته اول لیگ را بگذرانیم و بعد دید که چه می‌شود.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت خودش خاطر نشان کرد: چند پیشنهاد برای سرمربیگری داشتم و حتی با دو تیم به توافق نهایی هم رسیدم، اما در نهایت منتفی شد.

 

بیشتر بخوانید:

وریا کاپیتانی متفاوت!

مقصدنهایی امیدابراهیمی کجاست؟/سپاهان؟! پدیده شهرخودرو؟! شایدهم استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن پیشین استقلال آرش برهانی انتظار هواداران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال