برهانی: دخالت نه، به سعادتمند مشاوره می‌دهم

مهاجم سابق استقلال اعلام کرد که یک سری اتفاقات خوب هم افتاده است و روزنه امیدی برای بازگشت استراماچونی به وجود آمده است....

به گزارش "ورزش سه"، آرش برهانی مهاجم سابق و پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با رادیو ایران درخصوص نقشش در نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: استقلال در فصل و نقل و انتقالات امسال، افراد کاربلدی را بکار گرفته که به لیگ واقف بوده و آن را خوب و جدی دنبال کرده اند. آنها بازیکنانی که در لیگ ستاره بودند، طبق نیاز استقلال شناسایی کرده و برای به خدمت گرفتن آنها اقدام شده و به نظرم بازیکنانی که اضافه شده اند، بهترین های لیگ بوده اند و استقلال برای پست هایی که نیاز داشت، این بازیکنان را جذب کرده است.


وی ادامه داد: من در نقل و انتقالات باشگاه هیچ دخالتی ندارم فقط یک مشاوره کوچک به مدیران باشگاه داده ام. آقای سعادتمند فضایی را ایجاد کرده اند که بازیکنی که قرار است جذب شود، کاملا کارشناسی می شود. آقای نوروزی معاون اقتصادی باشگاه برای تیم خیلی زحمت کشیدند و تا ساعات اولیه صبح پیگیر نقل و انتقالات باشگاه هستند.


برهانی افزود: تمام بازیکنانی که مدنظر استقلال هستند کاملا کارشناسی شده اند. نیازهایی که استقلال در پست های مختلف داشته، شناسایی شده است. متاسفانه در این روزهای حساس استقلال سرمربی ندارد تا طبق افکار او بازیکن جذب شود ولی دوستان سعی می کنند بهترین بازیکنان را در هر پست جذب کنند و بتوانند به سرمربی بعدی کمک کنند که امیدوارم آقای استراماچونی باشد.


او ادامه داد: آقای علی کریمی یک پیشنهاد خیلی خوب دارد و باید به بازیکن حق بدهیم که به فکر آینده اش باشد. مطمئن باشید کریمی در ایران بجز استقلال در جایی بازی نمی کند. امیدواریم که ایشان در استقلال بماند. ولی با یارگیری و بازیکنانی که قرار است جذب شود و با وجود بازیکنان فعلی، ان شالله مشکلی به وجود نیاید.


برهانی درخصوص طوفان توئیتری هواداران استقلال درخصوص بازگشت استراماچونی گفت: تمام فکر و ذکر باشگاه این است که آقای استراماچونی را برگردانند و همه هم می دانند که بازگشت ایشان برای تیم و هواداران خیلی مهم است و مدیران تیم، برای بازگشت آقای استراماچونی تمام تلاششان را می کنند.


بازیکن سابق استقلال اظهار داشت: تمام مذاکرات انجام شده و جدیدا یک سری اتفاقات خوب هم افتاده است و روزنه امیدی برای بازگشت استراماچونی به وجود آمده است و آقای سعادتمند با انرژی و پیگیری های فراوان در حال تلاشند تا آقای استراماچونی برگردند. من مطمئنم این اتفاق خوب رخ خواهد داد و استراماچونی پیگیری های هواداران را می بینند و بالاخره ایشان به هوادارانی که اینقدر خواهانش هستند، گوش خواهد داد.


برهانی در مورد اینکه نام او و فریدون زندی به عنوان دستیار الکس نوری در استقلال قرار گرفته است، توضیح داد: من هم از این خبر تعجب کردم. همه باشگاه های دنیا چند پلن مختلف دارند. شاید در مورد آقای نوری هم فکر شده باشد. اگر مشکلاتی باعث می شد که آقای استراماچونی به ایران نیاید، بالاخره باید پلن هایی در نظر گرفت و خیلی طبیعی بود اگر این اتفاق رخ می داد.


او ادامه داد: من نمیدانم این خبر از کجا منتشر شد ولی من میدانم که بطور قطع گزینه اول، دوم و سوم آقای سعادتمند، استراماچونی است. ولی اگر برای پلن های دیگرشان فکر و برنامه ریزی کرده اند، میتواند طبیعی باشد ولی در نهایت مطمئنا آقای استراماچونی برمیگردد و این حاشیه ها به وجود نخواهد آمد.

تگ ها


استقلال تهران آرش برهانی