برهانی: در مورد دربی بزرگها چیزی نمی‌گویم!

آرش برهانی سرمربی تیم امید استقلال ابراز امیدواری کرد تیم او برنده دربی امروز سرخابی ها شود....

به گزارش "ورزش سه"، آرش برهانی در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل و یادبود از مرحومان ناصر حجازی، منصور پورحیدری و جعفر کاشانی ابراز امیدواری کرد استقلال، برنده دربی امروز امیدها باشد.


آرش برهانی در مورد برگزاری این مراسم گفت: من در ابتدا از مسئولین محترم آقایان حجت نظری که لطف کردند این مراسم را برگزار کردند و به یاد این اسطوره های عزیزمان بودند. باعث افتخار و وظیفه ما بود که باید همیشه یاد و خاطره پیشکسوت هایی که برای فوتبال استقلال و ایران زحمت کشیده اند، را گرامی بداریم.


برهانی در مورد وضعیت تیم امید استقلال نیز توضیح داد: شرایطمان خوب است و به طور کلی امسال شرایط آکادمی متفاوت و خیلی خوب است. بچه ها همگی تلاش می کنند تا خودشان را به سطح اول فوتبال و تیم بزرگسالان استقلال برسانند. خدا را شکر تا اکنون ۳ ، ۴ نفر از بازیکنان امید نظر مثبت آقای فکری را به خود جلب کرده اند.


وی ادامه داد: از آقای فکری تشکر ویژه ای میکنم که امسال نگاه ویژه ای به تیم امید داشته است. در سالهای اخیر، کمتر پیش آمده است که بازیکنان امید مستقیم وارد ترکیب تیم بزرگسالان شوند و برای تیم اصلی استقلال بازی کنند. اگر بازیکنان امید در سالهای قبل برای تیم بزرگسالان به میدان رفته اند، یا به دلیل کمبود بازیکن بوده است یا در دقایق پایانی به زمین آمده اند ولی امسال محمود خان نگاه ویژه ای به تیم امید داشته است و باعث شدند که کل آکادمی انگیزه ویژه ای بگیرند.


سرمربی تیم امیدهای استقلال درخصوص دربی امروز امیدهای سرخابی ها گفت: امروز یک بازی حساسی در پیش داریم. شرایط تیم خوب است و با ۷ امتیاز در رده دوم قرار داریم. ان شالله اگر دربی را ببریم به صدر جدول می رسیم. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.


برهانی در پاسخ به وضعیت تیم بزرگسالان استقلال پیش از شهرآورد بزرگ تهران نیز پاسخ داد: من در مورد دربی بزرگسالان نمی توانم صحبت کنم اما درباره دربی امیدها می توانم صحبت کنم و شرایط تیم خوب است و ان شالله بتوانیم بازی را برنده شویم. شرایط کلی تیم امیدها قبل از دربی خیلی خوب است.

تگ ها


استقلال تهران آرش برهانی