برهانی در گفت و گو با مدال: شفر عمدا شلوغ کاری می کند/حرفهای حسینی از روی احساسات بود

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال بازیکنان جوانی دارد اما باید این نفرات خودشان را نشان دهند ......

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال بازیکنان جوانی دارد اما باید این نفرات خودشان را نشان دهند.

آرش برهانی در گفت و گو با خبرنگار مدال اظهار داشت: استقلال می تواند بهتر از این باشد به شرطی که از داشته های خود خوب استفاده کند. این تیم نفرات خوبی دارد منتهی باید جوانان خودشان را نشان دهند. تیمی مثل استقلال بازیکنان بزرگ می خواهد و کسی که این پیراهن را می پوشد نباید تنها به دنبال کسب تجربه باشد و باید خیلی زود خودش را در حد و اندازه های این تیم نشان دهد. در گذشته هم ما در شرایطی بازیکن جوان استقلال بودیم که قبل از حضور در این تیم چندین بازی ملی داشتیم.

وی درباره عصبانیت این روزهای شفر و اخراج امروز او گفت: به نظر من شفر عصبانی نیست و تعمدا اینگونه رفتار می کند. او از روز اولی که به ایران آمد در کنار زمین شلوغ کاری می کرد و دائم درحال گفت و گو با داور چهارم بود. این بحث تازه نیست و او حتی در برخی مسابقات با مربی حریف هم بحث می کند. این کار او کاملا آگانها است و می خواهد جو را به نفع خود تمام کند.

مهاجم اسبق استقلال تهران گفت: من امیدوارم استقلال هر چه زودتر به فرم مطلوب خود برسد و ترکیب اصلی اش را پیدا کند.

برهانی درباره خداحافظی امروز سید حسین حسینی نیز گفت: من حسین را می شناسم و یم دانم در دل او چیزی نیست. حرفهای او امروز احساسی بود و منطقی نبود. شاید خودش هم الان پشیمان باشد. ممکن است او از برخی رفتارها ناراحت باشد و عده ای او را اذیت کرده باشند اما به نظرم نباید این رحفهای احساسی را مطرح می کرد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال