برهانی در گفت و گو با مدال: شفر مراقب سهم خواهان باشد/استقلال مربی «بله قربان گو» نمی خواهد

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران از شفر خواست تا مانع تکرار اتفاقات اول فصل شود ......

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران از شفر خواست تا مانع تکرار اتفاقات اول فصل شود.

آرش برهانی در گفت گو با خبرنگار مدال درباره این روزهای خود گفت:تمرینات تیم شهرداری بندرعباس را دنبال می کنم و نتایج خوبی را کسب کرده و برای صعود به لیگ دسته اول دور خیز کرده ایم و الان با تفاضل گل نسبت به تیم صدر جدول در رده دوم قرار داریم. امیدوارم با حمایت مسئولان این مهم اتفاق بیفتد.

وی در پاسخ به این سوال که مربیگری سخت تر است یا بازیگری گفت:البته مربیگری. حالا بیشتر متوجه می شوم که مربیانم در سالهای گذشته چقدر فشار و استرس تحمل می کردند.

برهانی درباره عکسی که اخیرا ازخود با عصای زنده یاد پورحیدری منتشر کرده گفت:آن عکس به زلزله کرمانشاه برمی گردد که با کمک خانم منصورخان و پیشنهاد جمعی از دوستان رسانه ای آن عصا را برای کمک به زلزله زدگان برای فروش گذاشتیم.

وی در ادامه درباره بحران این روزهای استقلال تهران گفت:به نظرم استقلال خوب یارگیری نکرده است. برخی بازیکنانی که آقای شفر جذب کرده در حد و اندازه های استقلال نیستند. استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی می خواهد. جوانگرایی راه دارد. سالی که ما با استقلال قهرمان شدیم 7،8 بازیکن ملی پوش داشتیم و حتی روی نیمکت نفراتی را داشتیم که وقتی به بازی می رفتند گره کور باز می کردند.استقلال جایی با تجربه شدن و آبدیده شدن نیست و نفراتی که می آیند باید قبلا آبدیده شده باشند.متاسفانه الان آمدن به استقلال راحت شده است. من با تجربه ای که به دست آورده ام بر این عقیده هستم که 50 درصد قهرمانی تیم خوب بستن است.استقلال جای آزمون و خطا نیست.

برهانی درباره عملکرد گرو در استقلال بیان داشت:حتما آقای شفر به او اعتقاد داشته اما فوتبال او در استقلال جواب نداده است و انتظارات را برآورده نکرده است. مقایسه او با تیام اشتباه است چون اساسا سبک فوتبال آنها تفاوت دارد. تیام یک تمام کننده فوق العاده بوداما گرو نمی تواند این کار را انجام دهد.

بازیکن اسبق استقلال درباره بحث اضافه شدن یک مربی جدید به کادر فنی استقلال گفت:استقلال به مربی ای نیاز دارد که بادانش باشد و بتواند در مباحث فنی به آقای شفر کمک کند. استقلال پیشکسوتانی را دارد که به رغم جوانی می توانستند در کنار شفر هم کمک کنند و هم از تجربیات این مربی بهره ببرند.اول فصل صحبت از آقای نوری بود که نمی دانم چرا این اتفاق رخ نداد. البته مهمترین ابزار یک مربی بازیکن است و این موضوع که آنها در نیم فصل نفرات تازه ای را جذب کنند باید در اولویت قرار بگیرد. اگر هم قرار به جذب مربی جدید است آن مربی نباید بله قربان گو باشد.

برهاین در پایان گفت: استقلال می تواند از این بحران خارج شود، به شرطی که اقای شفر اجازه ندهد تجربه ابتدای فصل تکرار شود. ایشان باید به سهم خواهان و مشاوران فرصت طلب اجازه ندهد به استقلال ضربه بزنند و مثل ابتدای فصل یکسری بده بستان ها را شاهد نباشیم.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال