برهانی در گفت و گو با مدال: یک میلیارد و صد را به عشق استقلال و هواداران بخشیدم

یک مدیر می تواند ۱۰ میلیارد برای استقلال خسارت داشته باشد/ هدفم صعود شهرداری به لیگ یک است آرش برهانی یکی از بازیکنانی است که بیشترین طلب را به استقلال بخشید ......

یک مدیر می تواند ۱۰ میلیارد برای استقلال خسارت داشته باشد/ هدفم صعود شهرداری به لیگ یک است 


آرش برهانی یکی از بازیکنانی است که بیشترین طلب را به استقلال بخشید.

با او گفت و گویی در این زمینه داشتیم که می خوانید:

-چقدر از طلبت را بخشیدی؟
در جلسه ای که با چند تن از مدیران استقلال داشتم به دلیل مشکلات مالی این باشگاه و عشق به استقلال و هواداران این تیم یک میلیارد و صد میلیون از طلبم را پرداختم و بخشی از بقیه مطالباتم را دریافت کردم.از باشگاه هم خواستم مشکل مالیاتی ام را حل کند که هنوز حل نشده و امیدوارم طی روزهای آینده این مشکل هم حل شود.

-پس با توجه به گذشتن از این مبلغ بالا در بخشش رکورد زدی؟
به هر حال استقلال شرایط سختی داشت و من هم این شرایط را درک کردم.


-گذشتن از این مبلغ بالا برایت سخت نبود؟
سخت که بود واقعا، اما استقلال برایم مهم تر از پول بود.


-بعد از بازی با السد گفتی بی تعصب آن هایی بودند که این نوع قراردادها را در استقلال بستند. واضح تر صحبت می کنی.

شما نگاه کنید استقلال خیلی راحت می توانست جز چهار تیم برتر آسیا باشد و باید این تیم برای رسیدن به این روزها حفظ می شد اما متاسفانه خیلی راحت بازیکنان کلیدی استقلال را فراری دادند و جایگزین هایی در حد آن ها انتخاب نکردند که امروز شرایط تیم این گونه رقم بخورد.به نظرم ظلم زیادی به تیمی شد که می توانست مدعی قهرمانی در آسیا باشد اما به دلیل مدیریت ضعیف شرایط را برایش سخت کردند.

 

-شنیده ای باشگاه باید به  گومز که حتی با استقلال قرارداد نبسته حدود 5 میلیارد پرداخت کند؟
واقعا این دیگر شاهکار است.یک مدیر خودش می تواند به تنهایی برای یک تیم حدود ده میلیارد خسارت داشته باشد.واقعا این نوع مدیریت در استقلال هیچ وقت سابقه نداشته است.

 

-فکر می کنی شرایط استقلال بهبود پیدا کند؟
شرایط استقلال الان حساس است و اگر بازیکنان کلیدی این تیم حفظ شده بودند شرایط خیلی بهتر بود اما به هر حال امیدوارم شرایط استقلال در هفته های آینده بهتر شود چرا که حیف است این تیم با این هواداران پرشور نتیجه نگیرد.


-از تیم خودت چه خبر؟
هجدهم اولین بازی مان را داریم و خوشبختانه بندرعباس آن قدر توانایی دارد که بتواند یک تیم در لیگ برتر داشته باشد.امسال هم هدف من این است که شهرداری بندر عباس را به لیگ یک بیاورم و امیدوارم این اتفاق رقم بخورد.ما تیم خوبی داریم که توانایی بالایی دارد و می تواند روزهای خوبی داشته باشد.


گفت و گو از فاطمه صمدی خبرنگار مدال

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال