برهانی: زمان‌طلایی برای استقلال در حال از دست رفتن است

مهاجم گلزن و سابق استقلالی‌ها در جمع پیشکسوتان این تیم اعلام کرد که باید هواداران بدانند که پیشکسوتان پشتیبان و حامی باشگاه هستند....

به گزارش "ورزش سه"، آرش برهانی که در روزهای نقل و انتقالاتی یکی از نفرات همراه احمد سعادتمند بود و روز گذشته نیز در دورهمی پیشکسوتان باشگاه استقلال حضور پیدا کرده بود، در واکنش به آخرین شرایط این تیم گفت: متولی این تیم کیست؟ وقتی در طول یک فصل تیم نتیجه نمی‌گیرد و هواداران گله دارند، به چه علت است؟ چرا که این تیم در حال از دست دادن زمان طلایی است. بعضی از دوستان می‌گویند که وزارت ورزش نمی‌تواند برای استقلال بیاید گل بزند، بله نمی‌تواند گل بزند اما می‌تواند که این زمان طلایی را از تیم استقلال بگیرد. فکر می‌کنم سه هفته تا شروع فصل جدید مانده است و تیم هنوز مدیرعامل و سرمربی ندارد، این تصمیمات و اتفاقات است که هواداران را ناراحت می‌کند.

وی افزود: این شرایط خود من پیشکسوت را بسیار نگران می‌کند، من که همیشه به این تیم امیدوار بودم و می‌گفتم که نتیجه می‌گیرد اما شرایط فعلی تیم به نحوی است که من به شخصه تاکنون در عمر خودم ندیده‌ام؛ حتی برای تیمی مثل گهر دورود هم من چنین شرایطی که استقلال پشت سر می‌گذارد را ندیدم!

برهانی در ارزیابی جلسه پیشکسوتان و اینکه آیا می‌تواند به حل بحران استقلال کمک کند، گفت: اولاً باید از یک نقطه‌ای کار را آغاز کرد، هواداران من در فضای مجازی خیلی دیدم که می‌گویند پیشکسوتان بیایند و کاری را انجام دهند و چرا که هیچ اقدامی را انجام نمی‌دهند؛ جلسه ما باعث می‌شود که همه پیشکسوتان جمع شوند و یک تصمیم عقلانی و اجرایی داشته باشند و بتوانند پیشنهاد خود را به مسئولان ارائه دهند و فقط اجرا شدن آن می‌ماند که دوستان باید آن را انجام دهند. اما پیشکسوت کار خود را انجام داده، حرف ما این است که تیم در این شرایط نباید چنین روزهایی را پشت سر بگذارد و به جای مدیرعامل سرپرست داشته باشد، سرمربی نداشته باشد و هنوز نقل و انتقالات معلوم نیست. این بازیکنان با نظر چه کسی انتخاب شده‌اند؟

مهاجم سابق استقلال که در هتل آزادی محل انجام نقل و انتقالات آبی‌پوشان بارها در کنار سعادتمند دیده شد، در واکنش به خریدهای جدید گفت: نظر من در این حد بوده است که گفته‌اند بین دو بازیکن مثلا کدامیک بهتر هستند که من گفته‌ام یکی از آن‌ها به دلیل شرایط بدنی گزینه بهتری است.

آرش برهانی درباره این‌که چاره این روزهای استقلال برای فرار از بحران چیست، گفت: حتی اگر دو سه ساعت دیگر هم تصمیمات جدید اجرایی شوند و مدیرعامل و سرمربی مشخص شوند، بازهم دیر شده است؛ من امیدوارم که این اتفاقات اول فصل که برای استقلال در حال رقم خوردن است، به تیم در طول فصل ضربه نزند و امیدوارم هر چه زودتر تصمیم‌گیری‌های لازم صورت پذیرد تا بتوانیم از این نگرانی‌ها هواداران‌مان آسوده شوند. چرا که هیچ‌گاه من هواداران‌مان را در این حد ناراحت و نگران ندیده‌ام. هواداران ما حق دارند چرا که صحبت‌های فراوان را مطرح کردند و در فضای مجازی هشتگ گذاری بسیاری را انجام دادند اما نظرشان هیچ‌جا دیده نشد. در واقع همه اتفاقات در شعار برای استقلال رقم می‌خورد و در عمل خبری نیست.

برهانی در واکنش به بازگشت فرهاد مجیدی گفت: من امیدوارم بهترین تصمیم برای استقلال گرفته شود که بتوانیم پس از سه چهار فصل ناکامی، نتیجه بگیریم؛ این تصمیم‌گیری‌ها و از دست دادن زمان بسیار در عملکرد تیم در طول فصل تاثیرگذار است.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تصمیم وزارت ورزش و انتخاب مدیرعامل جدید گفت: من که در فوتبال زیاد نبوده‌ام و به اندازه آقایان مدیریت نکرده‌ام، می‌توانم شخصی را بگویم که بتواند سریع مشکلات تیم را حل و فصل کند و پنجره نقل و انتقالاتی تیم را بازگشایی کند و سرمربی جدید را هم انتخاب کند اما این‌که آقایان هنوز نظر نگرفتند که برای من جای تعجب دارد؛ هواداران‌مان خسته شده‌اند و دیدند تجمع مقابل وزارت ورزش فایده‌ای ندارد، رفتند و مقابل مجلس تجمع کردند و صحبت خود را بیان کردند که امیدوارم لحاظ شود.

تگ ها


استقلال تهران آرش برهانی پیکان تهران