برهانی: فتحی جواب تلفن من را نمی‌دهد!

مهاجم و کاپیتان پیشین استقلال می‌گوید یک سال و نیم است دنبال فتحی مدیرعامل استقلال است تا مشکل مالیاتش را حل کند...

به گزارش مدال، آرش برهانی مهاجم سابق و کاپیتان استقلال می‌گوید یک سال و نیم است دنبال فتحی مدیرعامل استقلال است تا مشکل مالیاتش را حل کند اما هنوز نتوانسته او را بعد از این مدت پیدا کند. برهانی می‌گوید استقلال با این توان رو به رشدش مدعی اصلی قهرمانی در این فصل است.

استقلال را دنبال می‌کنید؟

به هر حال اینکه ۹ سال در آن بازی کرده‌ام و افتخار بستن بازوبند آن را داشتم باید نتایج آن را پیگیری کنم خدا را شکر شرایط ا ین تیم خوب است و هفته‌هاست که توانسته نتایج خوبی را کسب کنند تفکرات و سیستم استراماچونی در این تیم جا افتاده است و من مطمئن هستم آنها در ادامه هم بهتر از این خواهند شد.

خیلی‌ها استقلال را مدعی قهرمانی نمی‌دانند؟

با این نوع بازی و روشی که من از استقلال دیدم از همه تیم‌های باکیفیت‌تر بازی می‌کنند البته شما نگاه کنید استقلال در چند هفته اول به دلیل تغییرات زیاد بازیکن نمی‌توانست کیفیت همیشگی خودش را به نمایش بگذارد.

بازیکنان به دلیل مشکلات مالی تمرینات تیم را تعطیل کردند به نظر شما این کار درست است؟

اگر بگوییم بازیکنان صبور باشند چون من خودم در این شرایط بوده و قرار گرفته‌ام حرف غلط و اشتباهی است به هر حال باشگاه در قبال بازیکن تعهداتی دارد که باید انجام دهد قبل از شروع فصل و بازی‌ها مدیران استقلال باید به فکر مطالبات بازیکنان بودند استقلال و پرسپولیس همیشه بدهی دارند و این یک حرف تکراری است همیشه هم می‌گویند پول شما بازیکنان آماده بوده اما به دلیل بدهی‌هایی که داشتیم مجبور شدیم آن را به طلبکاران بدهیم. اینکه استراماچونی هم به عنوان سرمربی پشت بازیکنان باشد بسیار کار درست و حرفه‌ای است زیرا اگر بازیکنان در بهترین شرایط روحی قرار داشته با شند برای مربی هم خوب است.

فتحی به عنوان مدیرعمل استقلال چقدر در این داستان یا ماجرا مقصر است؟

فتحی باید فکر این موقع ها را می‌کرد تمام زوایای قبول پست مدیرعاملی را می‌کرد و سپس به استقلال می‌آمد. از قدیم‌الایام مدیران همیشه سعی کردند به نوعی بازیکنان را با مشکلات مالی سیاه کنند.

مطالبات شما به کجا رسید؟

روزی که برای تسویه حساب به به باشگاه رفتم آقایان عبداللهی، حاجیلو و دکتر نوروزی حضور داشتند به آنها گفتم من مشکل مالی دارم و مالیاتم را درست کنید اما با گذشت نزدیک به یک سال و نیم از این اتفاق نه اینکه مالیاتم را ندادند بلکه حساب‌هایم بسته شد و ممنوع‌الخروج شدم. خیلی‌ها که بعد از من از این باشگاه طلب داشتند پولشان را گرفتند و باید از آ‌نها بپرسم که چگونه آنها توانستند و من نمی‌توانم. فتحی را نمی‌توانم پیدا کنم یک هفته هم هست مدام تماس می‌گیرم و ایشان پاسخگو نیست. دیگر مانده‌ام چه کار باید بکنم.

فکر می‌کنید این مشکل چه زمانی حل شود؟

نمی‌دانم فعلا که یک شرکت زده‌ام و سرکار می‌روم تا بتوانم بخشی از مشکلاتم را حل کنم من آدم بیزینس من نیستم و عشقم فوتبال است اما یک موقع اتفاقاتی برایت می‌افتد که مجبور هستی بر خلاف میل باطنی‌ات مجبور به انجام برخی کارها شوی.

بیشتر بخوانید:

برهانی: تمام حساب هایم مسدود است!

 

تگ ها


آرش برهانی استقلال امیر حسین فتحی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال