برهانی: پرسپولیس را دست کم گرفتیم و باختیم

مهاجم سابق استقلال شایعه کم کاری بازیکنان در دربی ۷۴ را رد می کند....

آرش برهانی در مورد اینکه استقلال در لیگ یازدهم با وجود اختلاف امتیاز زیاد نسبت به تیم دوم در نیم فصل اول در پایان نتوانست قهرمان بشود به "ورزش سه" گفت: راستش آن فصل ما خیلی خوب بودیم و همه فکر می کردند ما قهرمان می شویم اما ناباورانه در نیم فصل دوم امتیازهایی را از دست دادیم و نتوانستیم قهرمان شویم. یادم هست ما در استادیوم آزادی برابر تیم های پایین جدول می باختیم و مساوی می کردیم و این ما را از هدفمان دور کرد.

او در مورد تاثیر جدایی  فرهاد مجیدی در قهرمان نشدن استقلال هم گفت: به هرحال فرهاد بازیکن تأثیرگذاری بود و رفتن او باعث افت روحی تیم ما شد اما ما در آن زمان آنقدر مهره خوب داشتیم که رفتن یک بازیکن نمی توانست قهرمانی را از ما بگیرد.

برهانی در مورد علت جدایی مجیدی هم گفت: به هرحال فرهاد مشکلاتی داشت ولی من در جریان آن نبودم و واقعا هنوز هم نمی دانم چرا جدا شد.

مهاجم سابق استقلال در مورد اینکه مظلومی امروز گفته گل هایی که استقلال در دربی ۷۴ دریافت کرده مشکوک است هم گفت: راستش من هم بعد از این بازی در مورد خط دفاع مان چیزی هایی شنیدم ولی باور نمی کنم و به شرف بازیکنان ایمان دارم. هرگز باور نکردم در این بازی کسی کم کاری کرده باشد.

او در پایان گفت: واقعیت این است که در آن دربی معروف همه ما پرسپولیس را دست کم گرفته بودیم و بعد از گل دوم این حس در ما بیشتر شد. بعد از گل دوم چند موقعیت عالی از دست دادیم و بعد از آن هم جریمه شدیم و واقعا شکست ما دلیل دیگری جز این موضوع نداشت.

تگ ها


استقلال تهران آرش برهانی پرسپولیس تهران پیکان تهران