برومند: تصمیمات اشتباه باعث جدایی مهدی رحمتی شد

پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: حسینی دروازه‌بان خوبی است، اما نیاز دارد یک نفر کنارش باشد تا رقیب او محسوب شود. ضمن این که یکسری تصمیمات اشتباه باعث جدایی رحمتی از استقلال شد....

به گزارش مدال، پرویز برومند، دروازه بان سابق استقلال در خصوص شرایط این روزهای آبی های تهرانی صحبت هایی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

هنوز لیگ شروع نشده تا درباره استقلال نظر بدهیم، اما شنیده‌ایم که تمرینات خوبی را سپری کرده‌اند. وقتی تیمی بتواند تمرینات خوبی انجام دهد، نتیجه‌اش را در بازی‌ها می‌بیند. هر چند که استقلال بازیکنان زیادی را از دست داده و نباید این اتفاق می‌افتاد.

وی درباره حضور استراماچونی در استقلال،تصریح کرد: این مربی سعی کرده نظم را به استقلال، بازگرداند و به همین دلیل با جدیت با بازیکنان تمرین می‌کند. همانطور که گفتم زود است که بخواهیم چیزی را پیش‌بینی کنیم.

دروازه‌بان پیشین استقلال،با اشاره به عدم حضور دروازه‌بان مطمئن کنار سیدحسین حسینی خاطرنشان کرد: تصمیمات اشتباه باعث جدایی مهدی رحمتی شد. استقلال دو دروازه‌بان خوب داشت و نباید به راحتی یک نفر جدا می‌شد. حسینی دروازه‌بان خوبی است، اما نیاز دارد یک نفر کنارش باشد تا رقیب او محسوب شود.

 

بیشتر بخوانید:

استراماچونی می داند یزدانی محروم است؟!

 

تگ ها


باشگاه استقلال دروازه بان پیشین استقلال پیشکسوت استقلال پرویز برومند سید مهدی رحمتی سید حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال