برومند: تعطیلی طولانی مدت می تواند برای استقلال مشکل ساز شود

دروازه بان سابق استقلال می گوید که آبی پوشان با تحمل فشار بازی های پیش رو مدعی قهرمانی است....

دروازه بان سابق استقلال می گوید که آبی پوشان با تحمل فشار بازی های پیش رو مدعی قهرمانی است.

به گزارش مدال، پرویز برومند درباره پیروزی استقلال در پایان سال عنوان کرد: استقلال توانست سه امتیاز را کسب کند و اگر از فرصت ها بهتر استفاده می کرد، گل های بیشتری به ثمر می رساند. تیم در هفته های اخیر روند رو به جلویی داشت و البته دیروز به دلیل خستگی و فشار مسابقات از روزهای اوج خود فاصله داشتند اما موضوع مشخص این است که استقلال این روزها تیم تر شده است.
وی ادامه داد: امیدوارم این روند در ماه های پیش رو ادامه پیدا کند و به ویژه تعطیلات نوروز به تیم لطمه نزند. استقلال در ایام نوروز بازی های مهمی پیش رو دارد و یک تعطیلی طولانی مدت می تواند برای تیم مشکل ساز شود. 
او در ادامه صحبت های خود درباره شانس قهرمانی استقلال اضافه کرد: استقلال اگر بتواند در دیدارهای فروردین ماه، با تحمل فشار مسابقات نتیجه مناسب به ویژه در دیدار دربی کسب کند، می تواند قهرمانی لیگ را به دست آورد.
دروازه بان سابق استقلال درباره عملکرد خوب خط دفاعی آبی پوشان، تصریح کرد: استقلال بازیکنان خوبی در خط دفاع دارد و همچنین دفاع تیم کاملا سازمان یافته است. با توجه به حضور بازیکنان باتجربه و جوانی که در تیم حضور دارد و کادرفنی استقلال انتظار چنین عملکردی از خط دفاعی تیم وجود داشت.