برومند: رحمتی شیرازه تیم را به‌هم ریخت

به گزارش مدال : پرویز برومند در خصوص شکست 6 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم های حرفه ای عربی از لحاظ امکانات و شرایط بالاتر از ما هستند ولی در داشتن استعداد خیلی باید تلاش کنند تا به ما برسند ......

به گزارش مدال : پرویز برومند در خصوص شکست 6 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم های حرفه ای عربی از لحاظ امکانات و شرایط بالاتر از ما هستند ولی در داشتن استعداد خیلی باید تلاش کنند تا به ما برسند. استقلال با توجه به اینکه چند مهره کلیدی و تاثیرگذار خود را در این بازی نداشت در این بازی با نتیجه عجیب شکست بخورد.
وی در مورد تاکتیک منصوریان در این دیدار تاکید کرد: هر مربی برای خودش ترفند خاصی دارد و این موضوع به کسی ربطی ندارد ولی این نتیجه در تاریخ ثبت می شود و اعضای تیم استقلال باید مسئول این اتفاق باشند. این نتیجه حالا حالاها اتفاق نمی افتد و من مطمئنم اگر این دیدار با همین افراد دوباره برگزار شود، چنین نتیجه ای به دست نمی آید.
پیشکسوت استقلال تصریح کرد: منصوریان از بازیکنانش درست استفاده نکرد. اگر نورافکن در جام جهانی جوانان رفته تا آماده تر شود، چرا او را در ترکیب نداشتیم؟ چرا مگوییان باید در پست غیرتخصصی بازی کند و مات و مبهوت در زمین دور خودش بچرخد؟ به نظر من استقلال 7، 8 نفره مقابل العین بازی کرد.
برومند در واکنش به اینکه برخی بازیکنان استقلال از این باشگاه برای تمدید قرارداد طلب میلیاردی می کنند ولی حتی نمی توانند دل هواداران را در بازی های اینچنینی بدست آورند، خاطرنشان کرد: باشگاه باید حق و حقوق بازیکنان را کامل بدهد. اگر می گویند زیاد است پس باید همان اول چنین مبلغی را در قرارداد ننویسند اما وقتی نوشته اند دیگر جای بحثی نمی ماند و بازیکن هم حقش را می خواهد.
وی ادامه داد: استقلال یک تیم است و باشگاه ندارد. کسانی در راس آن هستند که فقط به دنبال نام و شهرت هستند. من برای وزارت ورزش و جوانان متاسفم که چنین کسانی را در راس قرار می دهد. وزارت ورزش صاحب اصلی استقلال و پرسپولیس است و باید کسی را در راس قرار دهند که از پوست و گوشت این باشگاه ها باشد. هر سال نمی دانم از کجا این افراد را می آورند و یک باره می گویند فلانی مدیرعامل استقلال است، فلانی رئیس هیات مدیره است.
پیشکسوت استقلال ادامه داد: استقلال و پرسپولیس کسی را می خواهد که از جنس فوتبال باشد و بداند که هوادار چه می خواهد ولی متاسفانه افرادی که در راس این 2 باشگاه قرار دارند در این دنیا نیستد. آقای افتخاری در این دنیا نیست.
برومند اشاره کرد: من برای صدا و سیما هم متاسفم که یک گزارشگر و کارشناسی را می آورند که نباید بیاورد. من برهانی را دوست دارم ولی کارشناسی فوتبال برای او زود است. کارشناس باید مثل حاج رضایی باشد؛ باتجربه باشد و حرف هایی که می زند موضوعات مختلفی را به مردم یاد بدهد.
وی در مورد عملکرد رحمتی عنوان کرد: رحمتی با گل دومی که خورد شیرازه تیم را به هم ریخت و در 2 یا 3 گل هم مقصر بود. من معتقدم روز ضعیف این بازیکن بود.
برومتد در پایان در پاسخ به این سوال که هواداران بازیکنان استقلال را به ستاره پوشالی تشبیه کرده اند، گفت: ستاره، استقلال و پرسپولیس دیگر خیلی وقت است که ستاره ندارد. مجیدی و کریمی آخرین ستاره های استقلال و پرسپولیس بودند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال