برونو: دوست دارم در آینده سرمربی یونایتد شوم

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، ابراز امیدواری کرد که بعد از دوران فوتبال خود پا به عرصه سرمربیگری بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، برونو فرناندز در سن ۲۶ سالگی خود را در قامت یکی از بهترین هافبک‌های دنیا به اثبات رسانده است. ستاره پرتغالی هنوز هم فرصت زیادی برای پیشرفت کردن دارد اما اکنون در مصاحبه‌ای از اهداف بلندمدت خود و علاقه‌اش برای حضور در عرصه مربیگری صحبت کرده است.

برونو فرناندز و در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: " اکنون می‌بینم که زمان می‌گذرد و من بچه‌هایی را می بینم که متولد سال های ۲۰۰۰، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ هستند مانند خواهرم که در سال ۲۰۰۰ به دنیا آمد بنابراین چنین مسئله باعث سردرگمی ذهنی من می شود. من از فوتبال لذت می برم و می خواهم در آینده مربی شوم. راستش را بخواهید دوست دارم روزی مربی شوم.

نمی دانم که دوست دارم سرمربیگری کدام تیم را برعهده بگیرم اما اگر باشگاه بزرگی باشد و حتی بتوانم منچستریونایتد را مربیگری کنم خوشحال خواهم شد. مطمئن نیستم اما به خاطر احساسی که نسبت به فوتبال دارم فکر می‌کنم که باید در آن باقی بمانم زیرا همه زندگی من به این مربوط می شود."

برونو فرناندز درباره روند پیشرفت منچستریونایتد بعد از حضور او در این تیم و اینکه آیا آن ها می توانند فصل آینده برای قهرمانی بجنگند، گفت: " صادقانه بگویم فکر می کنم چنین شرایطی وجود دارد. تیم از زمان آمدن من به اینجا پیشرفت کرده است. من سعی در پیشرفت دارم و از طرفی فکر می کنم که از زمان آمدن مربی نیز این مسئله وجود داشته است. او سعی در بهبود روند تیم دارد."

تگ ها


برونو فرناندس منچستر یونایتد