برونو فرناندز: با رونالدو به کسب جام نزدیک تریم

برونو فرناندز، هافبک پرتغالی منچستر یونایتد از حضور کریستیانو رونالدو، هم تیمی پرتغالی خود در این تیم استقبال کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه به نظر می رسید کریستیانو رونالدو در آستانه انتقال به منچسترسیتی قرار دارد، این ستاره پرتغالی نظر خود را تغییر داده و بعد از ۱۳ سال دوباره لباس منچستریونایتد را به تن کرد. برونو فرناندز، هموطن رونالدو از همان روز ابتدایی واکنش مثبتی به این انتقال داشته و از همبازی شدن با این بازیکن در ترکیب منچستریونایتد نیز ابراز رضایت کرد. حالا برونو فرناندز در مصاحبه ای مدعی شد حضور کریستیانو رونالدو در رختکن یونایتد شانس این تیم برای فتح عناوین را افزایش می دهد.

برونو فرناندز گفت: "همه ما می دانیم که با انتقال کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد فضای پرهیجانی بر باشگاه حاکم خواهد شد و او حالا به خانه خود در اولدترافورد بازگشته است. همه ارکان باشگاه نسبت به عملکرد رونالدو اطمینان داشته و از حضور دوباره او در منچستریونایتد خوشحال هستند و البته بازیکنان تیم نیز چنین حسی دارند.

همه می دانیم که حضور رونالدو در ترکیب می تواند چه چییزهایی را برای ما به ارمغان بیاورد و مانند او، تمرکز همه بازیکنان نیز تنها کسب پیروزی در فصل پیش رو خواهد بود. همه ما می دانیم که با انتقال رونالدو به یونایتد، به کسب عناوین نزدیک تر شده و شانس بیشتری برای فتح قهرمانی خواهیم داشت."

تگ ها


کریستیانو رونالدو برونو فرناندس منچستر یونایتد