برونو فرناندس، رهبر تمام‌عیار منچستریونایتد

گری نویل می‌گوید برونو فرناندس باعث ایجاد تحول در منچستریونایتد شده و در حال حاضر رهبر شیاطین سرخ کسی جز او نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گری نویل ستاره سابق منچستریونایتد می‌گوید برونو فرناندس از زمان پیوستن به این تیم باعث ایجاد تحولی اساسی در تیم شده و حالا بدون شک رهبر اصلی شیاطین سرخ است.

برونو فرناندس یک سال پیش در پنجره زمستانی از اسپورتینگ لیسبون به یونایتد پیوست. شیاطین سرخ اما نشان دادند قراداد ۵۵میلیون یورویی خرید برونو برایشان معامله پرسودی بوده چرا که فرناندس در این یازده ماه به ستاره اصلی تیم تبدیل شده و حالا گری نویل از او به عنوان رهبر شیاطین سرخ یاد می‌کند.

گری نویل در گفتگو با اسکای گفت: " یونایتد بزرگان زیادی دارد از پل پوگبا بگیر تا داوید دخیا و مگوایر که همگی کاپیتان تیم بوده اند. کاوانی هم الان به تیم پیوسته که تجربه اش فوق العاده است. اما با همین اوصاف برونو فرناندس در حال حاضر رهبر تیم است. رهبری که با الگو قرار دادن خودش تیم را هدایت می‌کند. کسی که وقتی توپ را پاس می‌دهد حتی یک لحظه معطل نمی‌کند و بلافاصله استارت می‌زند و به دنبال توپ حرکت می‌کند".

اسطوره یونایتد در ادامه گفت: " نظر من این است که برونو منچستریونایتد را متحول کرده. اگر روزی برونو بازی نکند منچستریونایتد دچار مشکلات بزرگ می‌شود و تیم چنان به او وابسته است که نمی‌تواند فعلاً راهی برای فقدانش پیدا کند".

بیشتر بخوانید:

کاپیتان یونایتد؛ بالاتر از لیونل مسی و برونو

بیلسا: لیدز بازی هجومی را هرگز رها نمی‌کند

 

 

تگ ها


برونو فرناندس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال