برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم

به نظر نمی رسد که با وجود مصدومیت های پیاپی، باشگاه رئال مادرید و فلورنتینو پرز برنامه ای برای فروش ادن هازارد داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد از زمان انتقال به رئال مادرید دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و این موضوع به شکل جدی او را آزار داده است. هازارد که چندی پیش ۱۵ دقیقه مقابل الچه به میدان رفت و امیدوار بود که بازگشت قدرتمندی داشته باشد، پس از آن دوباره مصدوم شد تا بد شانسی های عجیب و غریب او همچنان ادامه داشته باشد.

باشگاه رئال مادرید ادن هازارد را با یک سرمایه گذاری بزرگ به خدمت گرفته و پیش‌بینی می‌شد که این ستاره برزیلی که بتواند جایگزین مناسبی برای کریستیانو رونالدو باشد که در سال ۲۰۱۸ به یوونتوس منتقل شده بود. با این حال همانطور که گفته شد آسیب‌دیدگی های متوالی هازارد به او اجازه نداده که فرم فوق‌العاده چلسی را در لوس بلانکوس نیز تکرار کند.

در این بین وضعیت بدی که ادن هازارد طی یکی دو فصل اخیر تجربه کرده باعث شده که شایعاتی پیرامون احتمال فروش او توسط رئال‌مادرید به گوش برسد. در واقع برخی گزارشات حاکی از آن است که امکان دارد ستاره بلژیکی قربانی یک خرید کهکشانی توسط فلورنتینو پرز شود اما اکنون کواترو مدعی شده که رئیس باشگاه رئال مادرید هیچ برنامه ای برای فروش او ندارد و روی این بازیکن برچسب غیر قابل فروش قرار داده است.

تگ ها


فلورنتینو پرز فوتبال جهان ادن هازارد لالیگا فوتبال