برچسب مجانی بارسلونا روی مدافع فرانسوی!

به نظر می رسد که بارسلونا حاضر است ساموئل اومتیتی را رایگان به تیم دیگری بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اومتیتی طی یکی دو فصل گذشته دائما با مصدومیت های مختلف دست و پنجه نرم کرده است. موضوعی که باعث شده این ستاره فرانسوی با فرم خوب گذشته فاصله بگیرد و جایگاه خود را در ترکیب بلوگرانا از دست بدهد و به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شود.

از طرف دیگر باشگاه بارسلونا به لحاظ مالی با مشکلات عدیده ای مواجه است و در واقع همین موضوع نیز باعث شد که آنها فوق ستاره آرژانتینی و اسطوره خود یعنی لیونل مسی را از دست بدهند؛ از طرف دیگر این مسئله باعث شده که باشگاه کاتالانی در این تابستان بیش از هر زمان دیگری به فروش برخی بازیکنان خود برای رهایی از پرداخت دستمزد آنها نیاز مبرم داشته باشد.

یکی از بازیکنانی که به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونا برای فروش او بسیار مصمم است، مدافع فرانسوی این تیم یعنی ساموئل اومتیتی محسوب می‌شود.‌ با این حال برخی گزارش ها حاکی از آن است که اومتیتی تمایلی به جدایی نشان نمی دهد اما در عین حال بارسلونا هرگز نمی خواهد که او را حفظ کند.

 در همین راستا برخی گزارش‌های جدید حکایت از آن دارد که باشگاه بارسلونا اعلام آمادگی کرده که رضایت خود را برای انتقال رایگان اومتیتی به تیم دیگر اعلام کند.
از طرف دیگر گفته می‌شود که مدافع فرانسوی قصد دارد راهی تیمی می‌شود که فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کند اما به نظر می‌رسد که فعلاً دو باشگاه فرانسوی نیس و موناکو تنها مشتریان او هستند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ساموئل اومتیتی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال