برچسب 60 میلیون یورویی روی ستاره لایپزیش

باشگاه های خواهان تیمو ورنر می توانند با پرداخت ۶۰ میلیون یورو تا قبل از ماه آوریل، بند فسخ او را فعال کنند....

به گزارش مدال، در یکی دو سال اخیر و با توجه به درخشش تیمو ورنر در ترکیب لایپزیش و تیم ملی آلمان، همیشه احتمال انتقال او به بایرن مونیخ در رسانه ها مطرح شده است.

چند روز پیش اما هربرت هاینر  رئیس هیئت مدیره بایرن مونیخ در آستانه دیدار مقابل لایپزیش، عنوان کرد که تیمو ورنر بازیکن باکیفیتی است، اما باشگاه بایرن مونیخ فعلا به این نتیجه رسیده برای خرید او تلاش نکند:« ما عملکرد این بازیکن را تجزیه و تحلیل کرده ایم و در پایان نتیجه این بود که او در حال حاضر قرار نیست راهی بایرن مونیخ شود. اما این تصمیم هیچ ارتباطی با خصوصیات تیمو ورنر به عنوان یک فوتبالیست ندارد. من فکر می کنم ورنر بازیکن خوبی بوده و کاملا به درد لایپزیش می خورد.»

در همین رابطه نشریه بیلد آلمان با انتشار جزئیاتی جدید از بند فسخ قرارداد تیمو ورنر خبر داد که باشگاه‌هایی که خواهان به خدمت گرفتن او هستند می توانند تا قبل از ماه آوریل با پرداخت ۶۰ میلیون یورو بند فسخ او را فعال کنند و از تابستان ورنر را در اختیار داشته باشند.

باشگاه لیورپول که به شدت به دنبال جذب تیمو ورنر از لایپزیش است، با کنار کشیدن بایرن مونیخ از رقابت برای خرید این بازیکن، حالا شانس بالایی خواهد داشت. گفته می‌شود دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی نیز وضعیت ورنر را زیرنظر دارند.

تیمو ورنر ۲۳ ساله که تا پایان ژانویه ۲۰۲۳ با لایپزیش قرارداد دارد، این فصل در ۳۰ بازی آمار ۲۵ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل داده است.

بیشتر بخوانید:
مصدومان استقلال آماده می‌شوند
اولتیماتوم به فدراسیون فوتبال به خاطر یک بازیکن جنجالی+ عکس
اعلام برنامه سفر پرسپولیس به دبی و شارجه 

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ فوتبال جهان تیمو ورنر اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تیمو ورنر لایپزیگ بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال