برکناری کارلو آنچلوتی از هدایت ناپولی!

کارلو آنچلوتی سرمربی کهنه‌کار ناپولی علیرغم صعود تیمش به دور حذفی، از کار برکنار شد...

به گزارش خبرنگار مدال، ناپولی امشب بعد از ۹ بازی نوار بدون پیروزی، مقابل خنک ۴-۰ به برتری رسید و راهی مرحله حذفی شد. کارلو آنچلوتی که در ماه‌های اخیر نتوانسته بود رختکن تیمش را آرام نگه دارد، با این نتیجه، تبدیل به دومین سرمربی‌ای شد که با شش تیم مختلف از به مرحله حذفی لیگ قهرمانان می‌رسد. اما همانطور که انتظار می‌رفت، اورلیو دی‌لورنتیس رئیس باشگاه ناپولی بلافاصله بعد از این بازی حکم برکناری سرمربی سابق رئال مادرید و میلان را امضا کرد تا دوران دوساله حضور او روی نیمکت پارتنوپی به پایان برسد.

پس از اتمام بازی ناپولی و خنک، کارلو آنچلوتی و اورلیو دی لورنتیس در هتلی در شهر ناپل با یکدیگر دیدار کردند و نتیجه این ملاقات، قطع همکاری بود. باشگاه ناپولی با انتشار بیانیه‌ای، اخراج کارلو آنچلوتی از این تیم را تایید کرد. ناپولی با وجود صعود به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، در سری آ بدترین نتایج سال‌های اخیرش را گرفته و با کسب 21 امتیاز در 15 بازی، در رده هفتم جدول سری آ قرار گرفته است. ناپولی هم‌اکنون با منطقه سهمیه لیگ قهرمانان هشت امتیاز فاصله دارد.

فابریتزیو رومانو نیز گزارش داده جنارو گتوزو به زودی به عنوان سرمربی ناپولی و جانشین آنچلوتی برگزیده خواهد شد. انتظار می‌رود روز چهارشنبه، انتصاب گتوزو به عنوان سرمربی ناپولی تا پایان فصل 20-2019 رسمی شود.

اخبار مرتبط:

ناپولی 4 خنک 0؛ صعود شیرین شاگردان آنچلوتی در شب درخشش میلیک

تگ ها


کارلتو اخراج آنچلوتی کارلو آنچلوتی اورلیو دی‌لورنتیس فوتبال جهان ناپولی UEFA Champions League سری آ فوتبال