برکنار کردن مدیران، خواسته هوادار بود/استقلال یک کشتی و ده ناخدا!

در استقلال نه خانی آمده و نه خانی رفته، وزیر انگار توجهی به خواسته هوادار برای برکناری مسببان بحران ندارد......

به گزارش مدال/ پرسش این است که آیا فقط وزارت ورزش است که توان مدیریت استقلال را ندارد یا اینکه فقط استراماچونی و مردم هستند که اجازه خروج از بحران را به استقلال نمی دهند آن هم در صورتی که تنها چهار روز تا ضرب الاجل لیست آسیایی این باشگاه وجود دارد؟
پاسخ روشن است: همه در این بحران سهم دارند  و سهم بیشتر البته برمی گردد به فتحی و دوستانی که سنگ را داخل چاه انداخته اند و حالا کسی نمی تواند آن را بیرون آورد. 
با این حال مردم مشخصا رو به روی وزارت ورزش ایستاده اند و پرسش این است که چرا؟
 اول: هواداران استقلال از بی توجهی وزیر به استقلال ناراحت هستند، حرف مشخص این است: به محض اینکه اتفاقاتی در پرسپولیس رخ داد، مدیر عامل پیشین این تیم برکنار شد و انصاری فرد به جای عرب روی صندلی داغ قرمز نشست. اما با وجود آنکه هفته ها از اشتباه فتحی و یارانش می گذرد هیچکس نه استعفا داده نه برکنار شده است. در واقع «نه خانی آمده و نه خانی رفته!» به نظر شما این کمترین خواستههوادار نیست؟ یعنی دوستانی که بد قرار داد بستند و بدتر تعهدات خود را عمل کردند و نتوانستند استرا را حداقل یک فصل در باشگاه نگه دارند همچنان باید سکان هدایت استقلال را در دست داشته باشند؟
وزیر ورزش باید بیشتر و بهتر به اتفاقات نگاه کند و اجازه ندهد مدیرانی که با دست فرمان بد جلو آمده اند همچنان پشت فرمان استقلال نشسته باشند. 
دوم: مشهود و معلوم است که در استقلال همه تصمیم می گیرند و هیچکس تصمیم نمی گیرد. در واقع استقلالی که امروز ملوان ندارد، ده ناخدا را پشت سکان کشتی خود می بیند که اکثر آنها- نه همه آنها- اصلا تجربه مدیریت در این باشگاه را ندارند و امروز برای این تیم نسخه می پیچند.
سوم: استقلال از بیرون هم تحت فشار است، استوری هایی که هر روز هوادار را تحریک می کند یا وعده هایی که جنابان غیر مسئول می دهند تنها یک عایدی برای استقلال داشته و آن این بوده که این باشگاه نتوانسته تا کنون تصمیم بگیرد و به این ترتیب بحران در استقلال عمیق تر شده است. 
چهارم: وزارت ورزش حتی نمی تواند مدیر این باشگاه را معرفی کند. این تنها کاری است که باید انجام دهد و اصلا نباید به مربی یک تیم کاری داشته باشد اما با چیدن پست های موقت و پی در پی روی هم بساط استقلال و مدعیانش را بیشتر و بیشتر کرده است. در واقع تنها کاری که باید می کرد برکناری بود و نهایتا رسیدن به یک مدیر جدید اما همان کار را هم انجام نداده و تا کنون فقط دور خود چرخیده اند!

 

تگ ها


اخبار استقلال سلطانی فر آندره استراماچونی فوتبال