برگردان جهانبخش رقیب پیدا کرد؟(عکس)

سباستین هالر بازیکن وستهام در جریان دیدار تیمش با کریستال پالاس گل زیبایی با ضربه برگردان به ثمر رساند که از آن به عنوان یکی از زیباترین برگردانهای چند سال اخیر انگلیس یاد می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، سباستین هالر مهاجم وستهام در جریان دیدار دیروز این تیم مقابل کریستال پالاس که با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید گلی با ضربه قیچی برگردان وارد دروازه حریف کرد که خبرساز شده و در انگلیس از آن به عنوان یکی از زیباترین برگردانهای چند سال اخیر فوتبال انگلیس یاد می‌شود.

این مهاجم ملی‌پوش ساحل عاجی که در فصل جاری در ۱۱ بازی تنها دو گل به ثمر رسانده بود دیشب درست در زمانی که وستهام بیشترین احتیاج را به او داشت گلی حساس را به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند.

درحالیکه کریستین بنتکه در نیمه اول پالاس را پیش انداخته بود در نیمه دوم نوبت به هالر رسید تا با ضربه ای استثنایی کار را به تساوی بکشاند. این مهاجم قدبلند در حرکتی تماشایی به هوا برخاست و ضربه برگردان تماشایی اش را به سمت دروازه پالاس شلیک کرد تا ویسنته گایتا سنگربان این تیم جز تسلیم چاره دیگری نداشته باشد.

هالر از سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۴۵ میلیون پوند از آینتراخت فرانکفورت به وستهام منتقل شده ولی تا این لحظه نتوانسته انتظارات بالایی که وستهامی‌ها از او داشتند را برآورده کند. وضعیت او از این نظر به علیرضا جهانبخش ملی پوش کشورمان در برایتون شباهت دارد. گل برگردان زیبای هالر هم یادآور برگردان علیرضا جهانبخش مقابل چلسی بود که مدتها به عنوان یکی از بهترین برگردانهای لیگ برتر معرفی می شد.

گری لینه کر: قیچی برگردان استثنایی از سباستین هالر. چه گلی معرکه ای.

واکنش وبسایت گل: از روی عکس می شه فهمید چه گل آتشینی بود. تعظیم می کنیم به سباستین هالر.

قیچی برگردان مدرسه‌ای. شلیک به گوشه بالای دروازه. بهترین گلی که می شه زد.

سباستین هالر، به تالار مشاهیر ضربات والی خوش اومدی.

سباستین هالر با یک قیچی برگردان باورنکردنی برای وستهام.

تگ ها


برایتون علیرضا جهانبخش کریستال پالاس وستهام