برگزاری بازی برگشت سیتی - رئال در هاله ای از ابهام

روز گذشته در انگلیس قانونی وضع شد که بر اساس آن هر کسی که از خاک اسپانیا قصد ورود به بریتانیا را دارد، باید دو هفته در قرنطینه قرار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از آاس، دیدار برگشت سیتی و رئال مادرید قرار است ۱۷ مرداد در ورزشگاه اتحاد برگزار شود اما حالا برگزاری این بازی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. پس از موج جدید شیوع کرونا در اسپانیا(۹۰۰ مورد مثبت در ۲۴ ساعت گذشته) دولت بریتانیا مقرر کرده است که هر کسی از خاک اسپانیا وارد بریتانیا می شود، باید ۱۴ روز در قرنطینه قرار بگیرد. این قانون از امروز اجرایی شده که باعث خواهد شد وضعیت دیدار سیتی و رئال نیز مبهم شود.

یوفا معمولا در مورد انتشار این گونه اخبار موضع رسمی اتخاذ نمی کند ولی حالا همه در انتظار بیانیه این ارگان در مورد بازی برگشت سیتی و رئال هستند. دیداری که با شرایط فعلی نمی تواند به انجام برسد مگر اینکه دولت بریتانیا برای رئال مادرید استثنا قائل شود. 

آاس در این زمینه گزارش داد که یوفا در اینگونه موارد دخالتی نخواهد کرد و همه چیز به دولت بریتانیا بستگی دارد. در نهایت اگر استثنایی در نظر گرفته نشود، برگزاری بازی برگشت سیتی و رئال غیرممکن خواهد بود و در این صورت یوفا باید مکانی جدید را برای این بازی در نظر بگیرد.

گفته می شود شهر پورتو میزبان احتمالی این بازی خواهد بود. یوفا نیز در ابتدا قصد داشت ۴ بازی باقیمانده از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در زمینی بی طرف برگزار کند که با فشار دو باشگاه سیتی و بارسلونا در نهایت منصرف شد.

بیشتر بخوانید:

آخرین بازی ستاره اسپانیایی برای سیتی در لیگ برتر

عملیات پاک‌سازی در رئال مادرید

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی رئال مادرید فوتبال