برگزاری تمرین نفت بحران‌زده با حضور ۸ بازیکن!

تمرینات نفت مسجدسلیمان بعد از دو روز اعتصاب امروز با حضور ۸ بازیکن انجام شد!...

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان بعد از کسب بهترین رتبه تاریخ در لیگ برتر روز سه شنبه باید در چارچوب رقابت های نیمه نهایی جام حذفی مقابل تراکتور تبریز به میدان برود.


این در حالی است که بازیکنان نفت بعد از پاس نشدن چک های مطالبات شان تهدید کرده بودند که در بازی با تراکتور حضور پیدا نمی‌کنند و طی دو روز گذشته نیز حضور در تمرینات را تحریم کردند.


در این شرایط امروز تمرین نفتی ها طبق برنامه اعلامی کادرفنی در تهران قرار بود برگزار شود اما فقط ۸ بازیکن خوزستانی در این تمرین حضور یافتند. اکثر نفرات نفت مسجدسلیمان امروز هم حاضر به تمرین نشدند و در محل تمرین نیز حاضر نشدند تا این تیم اوضاع بحرانی را سپری کند.


این در حالی است که مهدی تارتار و دستیارانش در محل تمرین حاضر بودند اما اکثر بازیکنان حضور نیافتند و ۸ بازیکنی که به محل تمرین آمدند نیز بدون توپ تمرین سبکی انجام دادند و محل را ترک کردند!
این در حالی است که اعضای تیم نفت مسجدسلیمان فردا باید برای بازی با تراکتور به تبریز سفر کنند اما ظاهرا بازیکنان باتجربه نفت پای تصمیم شان ایستادند و قصد حضور در این بازی را ندارند. باید دید تا فردا چه اتفاقات جدیدی پیرامون نفت مسجدسلیمان رخ می‌دهد و در نهایت بازی این تیم با تراکتور برگزار می‌شود یا خیر.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان