برگزاری تمرین پرسپولیس در غیاب ۷ ملی‌پوش

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی‌پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد....

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی‌پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

به گزارش مدال، سرخپوشان ایران تمرینات خود را پس از استراحت 4 روزه‌ای که داشتند از ساعت 11 امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. در این مرحله از تمرینات، 7 ملی‌پوش حضور نداشتند.

تمرین امروز با کار در سالن بدنسازی آغاز شد که 30 دقیقه به طول انجامید. پس از آن، کار در زمین با فوتبال هدفمند و در ادامه عبور از موانع و انجام استارت‌های سرعتی اختصاص یافت. دروازه‌بان‌ها نیز تمرینات اختصاصی داشتند. پاسکاری تحت فشار و فوتبال در نیمی از زمین، بخش‌های دیگری از تمرین امروز بود. گابریل کالدرون هم نکات مورد نظر خود را به بازیکنان می‌گفت.

در تمرین امروز، کمال کامیابی‌نیا هم حضور داشت که همراه با مهدی عبدی تمرین اختصاصی انجام داد. سیامک نعمتی هم که در تمرین حاضر بود با تبریک‌های همبازیان خود روبرو شد. رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز امروز از نزدیک تمرین را تماشا کرد.

بیشتر بخوانید:

برنامه تمرینی کامیابی‌نیا تغییر کرد

 

تگ ها


پرسپولیس تمرین پرسپولیس سیامک نعمتی کمال کامیابی نیا مهدی عبدی