برگزاری جلسه فوری رسیدگی به اتفاق های بازی پرسپولیس – تراکتورسازی

جلسه اضطراری رسیدگی به اتفاق های جنجالی دیدار پرسپولیس تراکتورسازی بر خلاف اعلام قبلی از دقایقی دیگر در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آغاز خواهد شد ......

جلسه اضطراری رسیدگی به اتفاق های جنجالی دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی بر خلاف اعلام قبلی از دقایقی دیگر در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آغاز خواهد شد.

در حالیکه سازمان لیگ اعلام کرده بود که بررسی تخلف تماشاگران در دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی در روزهای آتی برگزار می شود و دو بار هم زمان رسیدگی به این تخلفات تغییر کرده بود اما سایت نود با خبر شد زمان برگزاری این نشست تغییر کرده و دقایقی پیش مسئولان و نمایندگان پرسپولیس راهی فدراسیون فوتبال شدند تا مدارک خود را ارائه و از پرسپولس دفاع کنند.
باشگاه پرسپولیس ویدیویی از تخلفات باشگاه تراکتورسازی را می خواهد به کمیته انضباطی ارائه کند اما با توجه به برخی اخبار و گمانه زنی ها، ممکن است پرسپولس با محرومیت مواجه شود
مسئولان باشگاه تراکتورسازی، نمایندگاه استان آذربایجان شرقی در مجلس و هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، بیانیه های شدید اللحنی را درباره اتفاق های بازی پرسپولیس – تراکتورسازی صادرکرده اند و مصاحبه های تندی هم انجام داده اند. وزیر ورزش هم به مهدی تاج دستور رسیدگی به اتفاق ها را داده بود.
در حال حاضر گرشاسبی، پیروانی و مدیرکانون هواداران پرسپولیس وارد فدراسیون فوتبال شده اند. به نظر می رسد نماینده ای از تراکتورسازی هم در جلسه حاضر باشد هر چند از این باشگاه کسی به کمیته انضباطی دعوت نشده بود.
باشگاه پرسپولیس، طی روزهای گذشته بر خلاف هواداران هیچ پاسخی به بیانیه های تراکتورسازی نداده و پس از چند روز سکوت، دیروز پرسپولیس بیانیه صادر کرد که بیشتر در راستای آرامش بود و نه در تقابل با ادعاهای مطرح شده از سوی تراکتوری ها.
به نظر می رسد اگر پرسپولیس محروم شود، طرفداران پرسپولیس واکنش های زیادی نشان دهند چرا که آنها عقیده دارند در موارد مشابه درباره تراکتورسازی محرومیتی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در نظر گرفته نشده است.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال