برگزاری جهانی کشتی در سال ۲۰۲۰ قطعی شد

کمیته اجرایی اتحادیه جهانی در نشست دیروز خود به برگزاری قطعی مسابقات جهانی ۲۰۲۰ رای داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه اتحادیه جهانی کشتی از چند ماه قبل به خاطر تعویق یک ساله المپیک توکیو از احتمال برگزاری مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ خبر داده بود، اما وضعیت شیوع کرونا در جهان این موضوع را با تردیدهایی مواجه کرد. 


حالا از اتحادیه جهانی خبر می رسد که برگزاری رقابت های جهانی ۲۰۲۰ به میزبانی صربستان در آذرماه قطعی شده و کمیته اجرایی به برگزار شدن مسابقات رای داده است.


جلسه کمیته اجرایی UWW روز دوشنبه از طریق کنفرانس ویدیویی برگزار شد که بعد از این نشست مامیاشویلی، رییس فدراسیون کشتی روسیه و نایب رییس اتحادیه جهانی به خبرگزاری تاس روسیه جزییات این نشست را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر ، کمیته اجرایی تصمیم گرفت تاریخ مسابقات جهانی کشتی در صربستان را در ماه دسامبر حفظ کند ، اما وضعیت اپیدمیولوژیک در کشور  میزبان و جهان در زمان شروع مسابقات را در نظر خواهیم گرفت.  


مسابقات جهانی کشتی ۱۲ تا ۲۰ دسامبر در بلگراد برگزار می شود؛ اگرچه اتحادیه جهانی مسابقات امیدهای جهان در فنلاند را لغو کرده است.


این تصمیمات البته باید به تایید هیات رییسه اتحادیه جهانی برسد تا به زودی اجرایی شود. 


با این وضعیت تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران هم باید به زودی کار خود را جهت حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ استارت بزنند.

بیشتر بخوانید:

قهرمانان ملی کشتی به روستاهای محروم زاهدان رفتند

محمد بنا مشکلی نداشت که بخواهد برطرف شود/ فدراسیون کشتی خانه اوست

 

 

تگ ها


کشتی کشتی