برگزاری ۴ دیدار روز نخست لیگ تنیس

تیم‌های راه‌یافته به لیگ برتر تنیس، مرحله سوم گروهی را با انجام چهار مسابقه آغاز کردند....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از سایت فدراسیون تنیس، پس از مشخص شدن تیم‌های راه یافته به لیگ‌ برتر، مرحله سوم رقابت‌های تنیس لیگ ایران با انجام چهار دیدار آغاز شد.

در راند نخست بازی‌ها تیم پوشاک وانسی با نتیجه ۲ بر یک مقابل کلاژ گستر سعدآباد به پیروزی رسید، وینر اسپرت‌ با همین نتیجه بانک صادرات ایران را مغلوب کرد، آکادمی تنیس مهذب نیا (الف) با تکرار این نتیجه رعد پدافند هوایی را برد و مهرام ۳ بر صفر توسعه امین دارو را مغلوب کرد.

در ادامه و با برگزاری روز دوم مرحله سوم، وینر اسپرت با  توسعه امین دارو مسابقه می‌دهد، مهرام به مصاف بانک صادرات ایران می‌رود، پوشاک وانسی و‌ رعد پدافند هوایی با یکدیگر دیدار می‌کنند و آخرین مسابقه نیز مابین کلاژ گستر سعدآباد و آکادمی تنیس مهذب نیا (الف) برگزار می‌شود.

تیم‌های پوشاک وانسی، کلاژ گستر سعدآباد، وینر اسپرت، بانک صادرات، مهرام، توسعه امین دارو، آکادمی تنیس مهذب‌نیا (الف) و رعد پدافند هوایی به‌عنوان هشت تیم برتر در مرحله سوم گروهی حضور دارند و به‌عنوان تیم‌های راه‌یافته به لیگ برتر برای کسب عنوان قهرمانی با هم دیدار می‌کنند.

مسابقات لیگ تنیس با جایزه ۳۰۰ میلیون تومانی از ۹ تا ۲۲ شهریور ماه برگزار و از بین تیم‌های حاضر هشت تیم برتر جواز حضور در لیگ برتر سال ۱۴۰۱ را به دست می‌آورند.

سرداوری این مسابقات بر عهده حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان است و سینا ابراهیمیان مدیریت بازی‌ها را بر عهده دارد.

تگ ها


تنیس