برگزاری رقابت‌های جهانی والیبال با حضور تماشاگر

قرار است رقابت های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ به میزبانی روسیه با حضور تماشاگر کار خود را پیگیری کند....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، هفته گذشته مراسم قرعه کشی والیبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ برگزار شد که تیم های حاضر در این رقابت ها حریفان خود را شناختند. رقابت های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ قرار است به میزبانی روسیه پیگیری شود.

سایت رسمی این مسابقات خبر از آغاز پیش فروش بلیط های این رقابت ها کرده است. قرار است این مسابقات در سال ۲۰۲۲ با حضور تماشاگر برگزار شود و به همین منظور دوست داران این رقابت ها می توانند بلیط تیم مورد علاقه خود را خریداری کرده تا بتوانند از نزدیک به تماشای بازی تیم خود بنشینند.

رقابت های والیبال قهرمانی جهان پس از المپیک بیشترین اهمیت را در والیبال دارد و قرار است این مسابقات مهم در ۱۰ شهر روسیه از شهریورماه ۱۴۰۱ با حضور ۲۴ تیم پیگیری شود.  

رقابت های المپیک به دلیل شیوع کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار شد و به نظر می آید که رقابت های قهرمانی جهان اولین مسابقات جهانی و رسمی است که تماشاگران می توانند در آن حضور داشته باشند؛ هرچند که رقابت های والیبال قهرمانی اروپا و رقابت قهرمانی آسیا با حضور تماشاگر بود، اما رقابت های قهرمانی جهان می تواند مسابقه ای باشد که همه تیم های جهان در آن حضور پیدا کرده و هواداران تیم های ملی می توانند از تیم خود حمایت کنند.  

گروه بندی رقابت ها:

گروه A:

روسیه (میزبان)

صربستان

پورتوریکو

گروه B:

برزیل

گروه C:

لهستان

آمریکا

مکزیک

بلغارستان

گروه D:

فرانسه

اسلوونی

آلمان

کامرون

گروه E:

ایتالیا

کانادا

ترکیه

گروه F:

آرژانتین

ایران

تگ ها


والیبال