برگزاری عجیب‌ و غریب جام شهدا

جام شهدا که قرار است با حضور چهار تیم برگزار شود، جنجال زیادی به پا کرده است و مسئولان برگزاری این تورنمنت را سردرگم کرده است....

این بازیها قرار بود با حضور تیم‌های فولاد خوزستان، ماشین‌سازی، پرسپولیس و سایپا برگزار شود. 

به گزارش مدال، سایپا به ساعت بازی با پرسپولیس اعتراض داشت که پذیرفته شد. دو تیم فولاد و ماشین‌سازی در واپسین روزهای باقی‌مانده به جام از این رقابت‌ها انصراف دادند و شاهین شهرداری بوشهر و نیروی زمینی تهران جایگزین شدند. 
فولاد شب قبل‌بازی با ماشین‌سازی اعلام کرده بود که در این جام شرکت نمی‌کند. ماشین‌سازی نیز اعلام کرده بود که دوم مرداد با ذوب‌آهن بازی دوستانه برگزار می‌کنند و به هر نحوی که شد راضی شدند تا در جام شهدا بازی کنند، اما به یکباره آنها افزودند که در دیدار فینال و رده‌بندی به میدان نخواهند رفت. سرانجام این تیم تبریزی نیز از حضور در جام شهدا انصراف داد. 
همچنین عزیزمحمدی دبیر اتحادیه عنوان کرده بود که پرسپولیس با ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت، اما شنیده می‌شود که پرسپولیسی‌ها این ادعا را رده کرده‌اند و ترکیب این تیم به دو دسته تقسیم شده است، که دسته اصلی در تمرینات غروب شرکت می‌کنند و گروه دوم در جام شهدا به میدان می‌روند. مدال کسب اطلاع کرد که بیرانوند و نوراللهی جز بازیکنانی هستند که در بازی با سایپا به میدان خواهند رفت و در ترکیب خواهند بود. 
در آن طرف دو تیم جایگزین‌شده نیز برای انجام بازی افتتاحیه با تاخیر فراوان وارد زمین شدند. حتی داوران بازی نیز نتوانستند به موقع گرم کنند و برای قضاوت بازی با آمادگی کامل وارد زمین شوند.
همچنین فدراسیون فوتبال درباره برگزاری جام شهدا تاکید کرده به دلیل عدم تحقق استانداردهای ورزشگاه شهر قدس، با برگزاری بازی‌ها موافق نیست و  این رقابت‌ها نباید با حضور تماشاگر برگزار شود.

عزیزمحمدی رییس اتحادیه فوتبال نیز قبل از بازی نیروی زمینی و شاهین شهرداری بوشهر وارد ورزشگاه شهر قدس شد تا جلسه ای درخصوص انجام بازی با هواداران یا بدون تماشاگران برگزار شود.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیسی‌ها از محل تمرین راهی شهر قدس می‌شوند

تگ ها


درباره جام شهدا تیمهای جام شهدا فوتبال