برگزاری فینال لیگ برتر و اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در اهواز

میزبانی مرحله نهایی لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان و جوانان کشور در حالی به اهواز سپرده شده که اردوی تیم ملی هم در این شهر برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با تصمیم فدراسیون وزنه برداری، فینال لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان و جوانان کشور به اهواز سپرده شد. البته متولیان وزنه برداری اهواز مسئولیت دیگری هم دارند و باید اردوی تیم ملی وزنه برداری را هم در این شهر میزبانی کنند.

به گفته سیدعلیرضا قریشی رئیس هیأت وزنه برداری استان خوزستان مرحله نهایی لیگ برتر در رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز ۲۷ بهمن تا ۲ اسفندماه به میزبانی باشگاه ملی حفاری در سالن شهدای اهواز برگزار می‌شود. ضمن اینکه چندی پیش هفته نخست لیگ برتر نیز به میزبانی باشگاه فولاد در اهواز برگزار شد و تیم‌های فولاد و ملی حفاری در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین هفته نخست مسابقات لیگ برتر وزنه برداری کشور در رده سنی جوانان هم طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ دی ماه جاری به میزبانی باشگاه مناطق نفتخیز در اهواز برگزار خواهد شد.

از سوی دیگر با صلاحدید فدراسیون وزنه برداری، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان نیز با توجه به امکاناتی که در اهواز وجود دارد، طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه به میزبانی این شهر برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:
خوزستان میزبان ملی پوشان وزنه‌برداری کشور می‌شود

برخواه: به المپیکی شدن سهراب مرادی امیدوارم

 

 

تگ ها


تیم ملی وزنه برداری اردوی تدارکاتی لیگ وزنه برداری وزنه‌برداری