برگزاری لیگ در این شرایط شجاعانه بود

کارشناس و مربی کاراته گفت: کاراته کاهای کرمانشاه در اغلب تیم‌های حاضر در لیگ‌ها حضور دارند و این نشان از پتانسیل بالای این رشته در استان دارد و افتخار ما پشتوانه سازی برای تیم ملی است....

به گزارش"ورزش سه" حمید فرهادی مربی سازنده کاراته کرمانشاه با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: برگزاری لیگ کاراته بهترین تصمیم فدراسیون در یک سال اخیر بود که با بررسی و برنامه ریزی دقیق و البته در بهترین زمان ممکن اتخاذ شد که باید از آن به عنوان یک تصمیم شجاعانه تعبیر کرد. مسابقاتی که باعث می‌شود بعد از یک سال دوری از تاتامی، کاراته کاها رقابتهای خود را از سر بگیرند. البته برای پیش بینی نتایج، تأثیر دوری از مسابقات و آمادگی کاراته کاها زود است و باید منتظر باشیم تا بازی‌ها شروع شود.

وی ادامه داد: کرمانشاه با چهار تیم در لیگ برتر کاراته باشگاه‌های کشور حضور دارد که «دال» تیم باشگاه خود من است که تمام نفرات پرورش یافته این آکادمی در تیم‌های مختلف حضور دارند. همه اینها نشان از تلاش مربیان سازنده این استان در مسیر پیشرفت این رشته دارد. خیلی از قهرمانان کرمانشاه مانند مهدی خدابخشی، علی مسکینی، سامان و احسان حیدری در ترکیب تیم دانشگاه آزاد هستند. من نیز مربیگری آوای رزم را برعهده دارم.

فرهادی در خصوص قرعه کشی رقابتهای سوپر لیگ هم گفت: هشت تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه چهار تیمی قرار گرفتند که قرعه‌ها متعادل بود. در یک گروه دانشگاه و رعد قرار گرفتند و در گروه دیگر هم پاس ناجا و آوای رزم، ضمن اینکه چهار تیم جدید هم حضور دارند که تقریباً ناشناخته اند.

این مربی کاراته در پایان گفت: سال سختی را به لحاظ شیوع کرونا پشت سر گذاشتیم و همین موضوع روی باشگاه‌های ورزشی فشار مضاعفی ایجاد کرده بود. با وجود تنگناهای اقتصادی و مشکلات مالی، سعی کردیم شرایط حضور این کاراته کاها در لیگ را فراهم کنیم. استعدادهای زیادی در سطح استان داریم که در آینده به قهرمانان بزرگی برای کاراته ایران تبدیل خواهند شد.

تگ ها


کاراته