برگزاری مراسم معارفه خامس در ورزشگاه الریان (عکس)

مراسم معارفه خامس رودریگز، ستاره جدید الریان، امروز رسما در ورزشگاه این باشگاه برگزار شد....

به گزارش "ورزش سه"، این ملی‌پوش کلمبیایی پس از این که جایی در برنامه‌های رافائل بنیتز برای اورتون نداشت تصمیم گرفت که فوتبالش را در کشورهای حاشیه خلیج فارس دنبال کند و در نهایت به الریان پیوست.

این در حالی است که خامس سال قبل از رئال مادرید جدا شده و به اورتون پیوسته بود تا زیر نظر کارلو آنچلوتی در لیگ برتر انگلیس توپ بزند. اما شرایط با جدایی مربی ایتالیایی تغییرات بسیاری کرد تا او برای ترک فوتبال انگلیس مصمم شود. هرچند مدیران باشگاه اورتون نیز با توجه به دستمزد هفتگی هنگفت او برای فروش این بازیکن در شرایط فعلی تمایل بسیاری داشتند.

خامس رودریگز پس از امضای قرارداد  با الریان امروز رسما در مراسم معارفه خود در ورزشگاه احمد بن علی حاضر شد تا با پیراهن این تیم عکس یادگاری بیاندازد و با هواداران حاضر در ورزشگاه نیز دیداری داشته باشد.

باشگاه الریان که شجاع خلیل زاده، مدافع ملی‌پوش ایرانی، را نیز در ترکیب خود دارد از شروع لیگ ستارگان قطر عملکرد چندان درخشانی نداشته و تنها دو مساوی را در کارنامه خود به ثبت رسانده تا در بین دوازده تیم در رده هشتم جدول رده‌بندی جای گرفته باشد. آنها پیش از این در لیگ قهرمانان آسیا نیز با پرسپولیس هم‌گروه بودند که از دور مسابقات حذف شدند.

گفته می‌شود پورتو یکی از تیم‌هایی بود که پیشنهادی برای جذب خامس مطرح کرده بود اما این بازیکن ترجیح داد به لیگ قطر بیاید. هرچند پیش از این منابع اسپانیایی مدعی شده بودند که بندی در قرارداد او با الریان وجود دارد که در صورت دریافت پیشنهاد از پی اس جی می‌تواند بدون هیچ جریمه‌ای از این تیم جدا شود.  

تگ ها


خامس رودریگز اورتون