برگزاری مسابقه مینی‌گلف با حضور دبیر فدراسیون

مسابقات آزاد مینی گلف با حضور دبیر فدراسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از بازدید صبح امروز مهراد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف از باشگاه مینی‌گلف پارک ملت و توافق بین فدراسیون و باشگاه مینیاتور، مقرر شد مسابقات آزاد مینی‌گلف جمعه پایانی هر ماه در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شود.


نخستین دوره این مسابقات در دو بخش زنان و مردان با حضور مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف جمعه، ۳۱ مرداد برگزار می‌شود و به نفرات برتر از طرف فدراسیون هدایایی اهدا خواهد شد.


این مسابقات هزینه ورودی ندارد و کلیه علاقمندان می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند. جمعه، ۱۰ مرداد نیز اسکورگیری از علاقه‌مندان از ساعت ۹ صبح در باشگاه مینی گلف مینیاتور با حضور دبیر فدراسیون گلف  انجام می‌شود و به نفرات برتر هدایایی تقدیم خواهد شد.


اسکور گیری روزهای جمعه به عنوان ورودی مسابقه آزاد در پایان ماه خواهد بود به شکلی که ۲۵ نفر برتر در بخش حذفی شرکت نخواهند کرد. ضمنا ۲۵ نفر اول رنکینگ ورودی باشگاه را پرداخت نخواهند کرد و ۲۵ نفر دوم در صورت ثبت اسکور کمتر از ۶۰ از ۵۰ درصد تخفیف باشگاه برخوردار خواهند بود.


اگر بازیکنی یک هفته غیبت داشته باشد یک اسکور به میانگین اسکورهای ثبت شده او اضافه خواهد شد و در صورتی که این غیبت تا سه هفته ادامه داشته باشد بازیکن از رنکینگ‌خارج خواهد شد.


تمام مسابقات و تمرینات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود و استفاده از ماسک برای همه شرکت کنندگان اجباری است.

بیشتر بخوانید:

پایان لیگ برتر گلف بدون تعیین قهرمان

مسابقات مسترز گلف تایوان لغو شد

 

 

تگ ها


گلف گلف