برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری المپیک توکیو

نشست هماهنگی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو با کمیته برگزاری این بازی‌ها روز دوشنبه به صورت وبینار برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسئولان برگزارکننده بازی های المپیک توکیو به دلیل شرایط پاندمی کرونا و محدودیت در برگزاری نشست ها، برگزاری جلسه هماهنگی با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت‌کننده در این بازی ها را به صورت وبینار در دستور کار قرار داده اند.

قرار است این نشست در سه روز مجزا ویژه زبان های انگلیسی (۱۰ اکتبر - ۲۱ مهرماه) ، فرانسه (۱۲ اکتبر - ۲۳ مهرماه) و اسپانیا (۱۴ اکتبر - ۲۵ مهرماه) برگزار شود.

نشست سرپرست کاروان ورزش ایران برای روز نخست یعنی ۱۰ اکتبر پیش بینی شده است. بر این اساس دوشنبه پیش رو نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به توکیو همراه با پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در نشست وبینار با کمیته برگزار کننده بازی های ۲۰۲۰ و دیگر سرپرستان انگلیسی زبان شرکت می کنند.

این دومین نشست هماهنگی میان سرپرستان کاروان کشورهای مختلف با کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو به حساب می آید. نشست نخست سال گذشته به صورت حضوری برگزار شد.

در نشست دو روز آینده در مورد اقدامات انجام شده پیرامون کاروان کشورها و هماهنگی برای حضور اعضای آنها در توکیو همچون ثبت نام ها، ترانسفر، اسکان و ... بحث و بررسی انجام خواهد شد.

سی و دومین دوره بازی های المپیک با یک سال تعویق نسبت به زمان مقرر اولیه، مردادماه سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می شود.

 ورزش ایران تا پیش از بحران کرونا که منجر به لغو رویدادهای انتخابی در رشته های مختلف شد موفق به کسب ۵۲ سهمیه از حضور در میادین مختلف شد. این تعداد سهمیه در ۱۲ رشته به دست آمد.

بیشتر بخوانید:

دیدار توماس باخ با نخست وزیر جدید ژاپن

حضور سرخیو راموس در المپیک توکیو قطعی شد؟

 

 

تگ ها


کمیته ملی المپیک المپیک ۲۰۲۰ توکیو نشست هماهنگی پیمان فخری سید نصرالله سجادی المپیک