برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری پارالمپیک توکیو

نشست هماهنگی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو با کمیته برگزارکننده این بازی‌ها دوشنبه به صورت وبینار برگزار خواهد شد....

به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری جلسه هماهنگی کمیته برگزارکننده بازی‌های پارالمپیک توکیو با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده در این بازی‌ها به دلیل شرایط پاندمی کرونا و محدودیت در برگزاری نشست‌ها به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

این نشست روزدوشنبه برگزار می‌شود و هادی رضایی که سرپرستی کاروان اعزامی ایران به توکیو را بر عهده دارد در آن شرکت خواهد داشت.

در این نشست آنلاین، برگزارکنندگان پارالمپیک توکیو گزارشی از اقدامات انجام شده پیرامون این بازی‌ها و به خصوص شرایط برگزاری آن در دوره کرونا ارائه می‌دهند. سرپرستان کاروان کشورهای مختلف هم ضمن مرور آنچه برای اعزام ورزشکاران‌شان به توکیو انجام داده‌اند، می‌توانند ابهامات خود را با طرح سوال برطرف کنند.

البته به سرپرست کاروان ورزش کشورها فرصت داده شده تا جمعه شب پرسش‌های خود پیرامون بازی‌های پارالمپیک توکیو را در اختیار برگزارکنندگان این بازی‌ها قرار دهند تا در جریان نشست وبینار روز دوشنبه مطرح و پاسخ داده شوند.

تگ ها


بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو هادی رضایی ویروس کرونا