برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – الاهلی

نشست هماهنگی مدیران به ریاست نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز دوشنبه رأس ساعت 11 در محل باشگاه الوصل امارات آغاز شد....

نشست هماهنگی مدیران به ریاست نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز دوشنبه رأس ساعت 11 در محل باشگاه الوصل امارات آغاز شد.

به گزارش مدال، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان امروز از ساعت 11 به ریاست طلال از اردن آغاز شد و از پرسپولیس نیز محسن خلیلی، پندار خمارلو، امیر علی حسینی و محمد فارسیان در آن حضور پیدا کردند.
در این بازی، پرسپولیس یک دست سرخپوش خواهد بود و با توجه به میزبانی، نیمکت‌نشینان کاور نقره‌ای به تن می‌کنند، دروازه‌بان هم سرمه‌ای می‌پوشد. در مقابل تیم الاهلی یک دست سفیدپوش خواهد بود. دروازه‌بان تیم هم سبز روشن به تن می‌کند و نیمکت‌نشینان کاور طلایی رنگ خواهند داشت.
پرسپولیس و الاهلی به ترتیب با توجه به مسافت هتل تا ورزشگاه، در ساعت‌های 17:30 دقیقه و 17:15 دقیقه محل اقامت خود را ترک می‌کنند.
فضای پشت دروازه‌ها نیز برای گرم کردن بازیکنان ذخیره در حین برگزاری مسابقه مورد استفاده خواهد بود. دو تیم برای این بازی، بازیکن محروم ندارند.

در نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – الاهلی عربستان اعلام شد؛ با توجه به ظرفیت 8302 نفری ورزشگاه زعبیل، اجازه فروش هشت هزار بلیت صادر شده است.
گفتنی است؛ بلیت فروشی از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود و درهای ورزشگاه از ساعت 17:30 دقیقه باز خواهد شد.