برگزاری هیات اجرایی کمیته ملی المپیک آسیا با محوریت «مجمع»

هفتاد و چهارمین نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی برگزار می‌شود که تعیین زمان و دستور جلسه مجمع عمومی این کمیته یکی از مهمترین محورهای آن است....

به گزارش خبرنگار مهر، نشست پیش روی اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک یکشنبه آینده برگزار خواهد شد. این نشست که برگزاری آن برای ساعت ۱۰ تا ۱۳ پیش بینی شده است برخلاف نشست‌های گذشته بدون حضور مهمان و تنها با حضور خودِ اعضا برگزار می‌شود چراکه بررسی موضوعات پیرامون کمیته و تصمیم گیری در رابطه با آنها تنها موضوعات مطرح خواهد بود.

از جمله این موضوعات مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است. قرار است در نشست روز یکشنبه علاوه بر تعیین زمان برگزاری مجمع در مورد دستور جلسه آن هم بحث و تصمیمات لازم اتخاذ شود. اینکه مجمع عمومی سال جاری به صورت وبینار برگزار شود یا حضوری هم موضوعی است که قاعدتاً مورد بررسی قرار می‌گیرد اما بعید است در این جلسه در مورد آن تصمیم قطعی اتخاذ شود.

بررسی گزارش مالی موسسه حسابرسی برای بودجه سال ۹۸ و همچنین تعیین حسابرس سال ۹۹ دیگر محورهای نشست هفتاد و چهارم هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک خواهد بود. در این نشست همچنین ساز و کار و شاخص‌های توزیع بودجه سال ۱۴۰۰ به بحث گذاشته می‌شود.

تگ ها


کمیته ملی المپیک هیات اجرایی کمیته ملی المپیک مجمع عمومی لایحه بودجه ۱۴۰۰