برگزاری هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بعد از سه هفته

هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک هفته آینده در حالی تشکیل جلسه می‌دهد که طی سه هفته گذشته به دلیل بحران کرونا و لغو نشست‌های داخلی این کمیته هیچ نشستی نداشت....

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک معمولاً هر دو هفته یک بار تشکیل جلسه می‌دهند تا مهمترین موضوعات مرتبط با این کمیته را بررسی و در مورد آنها تصمیم گیری کنند.

طبق روال همیشه آنها باید هفته گذشته نشست جدید خود را تشکیل می‌دادند. این نشست اما به خاطر پاندمی کرونا و اعلام لغو نشست‌ها و جلسات داخلی کمیته ملی المپیک برگزار نشد.

با مساعدتر شدن شرایط و همچنین مجوز ستاد مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست‌هایی با حداکثر ۱۵ نفر، تشکیل جلسات هیات اجرایی کمیته ملی المپیک هم مجدد در برنامه این کمیته قرار گرفت.

بدین ترتیب یکشنبه هفته آینده و بعد از سه هفته نشست جدید اعضای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک در محل این کمیته برگزار خواهد شد. این هفتاد و دومین نشست آنهاست که به ریاست سید رضا صالحی امیری برگزار می‌شود.

تشریح برنامه‌های فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان توسط مهران تیشه گران رئیس این فدراسیون و بررسی طرح پیشنهادی برای روز جهانی قایقرانی در حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون مربوطه دستورالعمل‌های تعیین شده برای این نشست هستند.

هفتاد و دومین نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از ساعت ۱۰ آغاز شده و به مدت سه ساعت ادامه خواهد داشت.

تگ ها


هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ویروس کرونا مهران تیشه گران علیرضا سهرابیان