برگزاری چمپیونزلیگ در زادگاه من اتفاق ویژه ای است

برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچستر سیتی می گوید هدف اصلی این تیم در فصل جاری قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش مشخص شد که منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین مالی یوفا با محرومیت دو ساله از حضور در رقابت‌های اروپایی و جریمه سنگین نقدی روبرو شده است. با این حال باشگاه انگلیسی اعتراض خود را به دادگاه عالی ورزش ارائه داده و منتظر پاسخ نهایی است.

ستاره پرتغالی منچسترسیتی می‌گوید که آنها در مقطع کنونی نباید به مسئله محرومیت باشگاه فکر کنند. برناردو سیلوا در این باره گفت: " البته که این یک مسئله مهم است اما هیچکس نمی داند که چه اتفاقی رخ خواهد داد. بنابراین ما باید تنها به چیزهایی فکر کنیم که قادر به کنترل آنها هستیم و آن انجام دادن مسابقات به بهترین شکل ممکن است. ما باید تمام انرژی خود را برای کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بگذاریم."

سیلوا ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در شهر زادگاهش یعنی لیسبون، گفت: " این یک مسابقه ویژه است و در شهر زادگاه من یک رویداد بی نظیر خواهد بود. جنگیدن برای کسب عنوان لیگ قهرمانان اروپا در شهر لیسبون معنای زیادی خواهد داشت. ما می‌دانیم که دیگر قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر امری غیر ممکن به حساب می آید. البته که ما می‌خواهیم از قهرمانی در جام حذفی دفاع کنیم اما می دانیم که لیگ قهرمانان اروپا ارزش ویژه ای دارد.

این باشگاه هرگز آن را برنده نشده است. من هرگز آن را برنده نشده ام و بیشتر بازیکنان موفق به کسب آن نشده اند. هدف ما این است که واقعاً به دنبال آن باشیم زیرا این یک فرصت بزرگ برای پیروزی در بزرگترین رقابت است."

تگ ها


برناردو سیلوا منچستر سیتی