برگزاری کوپا آمه ریکا هنوز قطعی نیست

کارلا ویزوتی، وزیر بهداشت آرژانتین مدعی شد هنوز برگزاری رقابت های کوپا آمه ریکا قطعی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، هنوز در فاصله چند هفته مانده تا آغاز رقابت های کوپا آمه ریکا، برگزاری این مسابقات در هاله ای از ابهام قرار دارد. چهارشنبه گذشته دولت آرژانتین پروتکل های بهداشتی سختگیرانه ای برای برگزاری رقابت های کوپا آمه ریکا در این کشور را به کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی ارائه داد. قرار بود این مسابقات از تاریخ ۱۳ ژوئن تا ۱۰ ژوئیه برگزار شود و ابتدا دو کشور آرژانتین و کلمبیا میزبان بودند، اما کلمبیا به علت درصد بالای شیوع ویروس کرونا خواستار به تعویق افتادن این مسابقات شد. کارلا ویزوتی، وزیر بهداشت آرژانتین نیز اعلام کرد هنوز در مورد برگزاری رقابت های کوپا آمه ریکا تصمیم نهایی حاصل نشده است.

کارلا ویزوتی گفت: "برگزاری کوپا آمه ریکا هنوز ۱۰۰ درصد قطعی نشده است. افراد تصمیم گیرنده در آخرین بخش تجزیه و تحلیل خود از شرایط قرار دارند. در حال برنامه ریزی ما به شکلی است که برگزاری رقابت های کوپا آمه ریکا قطعی باشد، اما تصمیم قطعی طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

تفاوت شکل برگزاری این مسابقات با بازی های داخلی این است که باید شرایطی را فراهم کنیم که بازیکنان در هتل مانده و این محل را ترک نکنند. این در حالیست که در شرایط عادی بازیکنان تمرین کرده و بعد از برگزاری مسابقه راهی خانه خود می شوند. این تفاوت بزرگ در رابطه با احتمال آلوده شدن بخشی از جامعه اهمیت دارد."

تگ ها


آرژانتین