بر عهده من بود نیمار برای رئال بازی می کرد

اسطوره برزیلی رئال معتقد بود اگر در رئال قدرت بیشتری داشت نیمار را برای این تیم جذب می کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تابستان گذشته بر سر جدا کردن نیمار از پی اس جی، بین رئال و بارسا دعوا بود اما در نهایت رئال از جذب ستاره برزیلی منصرف شد و بارسا هم با وجود تلاش های زیادش، در نهایت نتوانست توقعات مالی پی اس جی را برآورده کند.

بر کسی پوشیده نیست که نیمار قصد بازگشت به لالیگا را دارد و تابستان پیش رو نیز برای این مهم تلاش خواهد کرد اما به نظر می رسد این بار هم بارسلونا شانس اول برای جذب ستاره برزیلی باشد.

روبرتو کارلوس ستاره چپ پای سابق رئال معتقد است اگر دست او بود، نیمار از مدت ها پیش برای رئال بازی می کرد.

او به رادیو فاکس اسپورتس گفت:« اگر به من بستگی داشت، نیمار از مدت ها پیش پیراهن رئال را بر تن داشت اما زندگی همیشه مطابق میل شما پیش نمی رود. نیمار و ستاره های بزرگی مثل او باید در یک تیم بزرگ بازی کنند و چه تیمی بهتر از رئال؟ رئال برای هر فوتبالیستی در دنیا یک مرجع است. دوست دارید فاتح لیگ قهرمانان شوید؟ ساده ترین راه، پیوستن به رئال مادرید است.»

کارلوس در مورد دور شدن مارسلو از تیم ملی برزیل گفت:« از نظر من مارسلو بهترین دفاع چپ دنیاست ولی تیته سرمربی برزیل، عقیده ای دیگر دارد. هر بازیکنی شایسته یک فرصت دوباره است و معتقدم مارسلو نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده است. او را بار دیگر در زمین شاد و سرحال دیده ام و کارهایی انجام می دهد که فقط از عهده خود او بر می آید. امیدوارم مارسلو بار دیگر به تیم ملی برگردد.»

بیشتر بخوانید:

تکنیک نیمار حتی از مسی هم بهتر است!

تگ ها


روبرتو کارلوس مارسلو پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال