بزرگترین ابهام رئال ۲ هفته به اولین ال کلاسیکوی فصل

ادن هازارد به ال کلاسیکوی رفت لالیگا می رسد یا خیر؟ هنوز هیچکس در رئال پاسخی برای این سوال ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اولین فصل حضور ادن هازارد در رئال با فتح سوپرکاپ اسپانیا و لالیگا همراه بود ولی رئال در لیگ قهرمانان در پی شکست از سیتی به جایی نرسید.

عملکرد فردی هازارد اما اسفبار بود. شماره ۷ رئال و جانشین کریستیانو رونالدو که لقب گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه را یدک می کشد(۱۰۰ + ۳۰ میلیون یورو)، در شرایطی پا به تمرینات پیش فصل گذاشت که ۸۰ کیلو وزن داشت و طی ۱۰ روز توانست به شرایط تقریبا مطلوبی برسد.

روز قبل از بازی هفته اول لالیگا برابر سلتا، هازارد دچار مصدومیت عضلانی شد و یک ماه به دور از میادین ماند و پس از بازگشت و زمانی که به نظر می رسید در حال بازگشت به روزهای خوب حضورش در چلسی است، در بازی با پی اس جی مصدوم شد که سه ماه او را به دور از میادین نگاه داشت.

هازارد فوریه گذشته در بازی با لوانته مجددا از ناحیه مچ پا مصدوم شد و این بار تن به جراحی داد و در حالی که فصل را از دست داده بود، به دلیل شیوع کرونا و وقفه لالیگا توانست به ۱۱ هفته پایانی برسد و البته در این مقطع هم چیز خاصی نشان نداد و آشکارا از فرم خوبش به دور بود.

هازارد در بازی برابر سیتی که به درخشش او نیاز بود نیز کار خاصی انجام نداد تا بدترین فصل فوتبالی خودش را پشت سر بگذارد.

در نشست خبری قبل از بازی با وایادولید(سومین بازی فصل رئال)، زین الدین زیدان از پیشرفت محسوس در وضعیت بدنی ادن هازارد خبر داد. ستاره بلژیکی که دو بازی نخست رئال در فصل جدید را به دلیل فرم بدنی نامناسبش از دست داده بود، به نظر می رسید که به بازی خواهد رسید اما در عمل اینطور نشد.

هازارد حتی در فهرست ۲۱ نفره رئال هم قرار داشت ولی ساعاتی پیش از بازی، تیم پزشکی رئال با انتشار بیانیه ای خبر از مصدومیت مجدد هازارد داد. مصدومیت او عضلانی و از ناحیه پای راست است و مدت زمان دقیقی برای بازگشت او به میادین اعلام نشد ولی تیم پزشکی رئال خوشبین است که او سه هفته ای بتواند به شرایط بازی برسد.

هازارد این روزها در کمپ والدبباس به صورت انفرادی تمرین می کند و هنوز نتوانسته به تمرینات گروهی برگردد. او قطعا دو بازی پیش روی رئال برابر کادیز و شاختار را از دست خواهد داد ولی زیدان امیدوار است بتواند از ستاره بلژیکی خود در ال کلاسیکوی رفت لالیگا استفاده کند. دیداری که تاریخ و زمان دقیقش هنوز مشخص نشده ولی شنبه یا یکشنبه دو هفته بعد خواهد بود.

زیزو بارها نشان داده است که قبل از مصاف های بزرگ، ایده هایش را فاش نمی کند و بعضا تصمیمیاتی غیرقابل انتظار را نیز اتخاذ کرده است. برای مثال او به هازارد در بازی برگشت با سیتی میدان داد و وینیسیوس آماده را ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشاند. از حالا نمی توان گفت که حتی بازگشت هازارد به تمرینات نیز تضمین کننده حضورش در ال کلاسیکو خواهد بود اما شاید بودن او روی نیمکت بتواند برای تیم، روحیه مثبت به همراه داشته باشد. او فصل گذشته هر دو ال کلاسیکوی رفت و برگشت را از دست داد.

بیشتر بخوانید:

ترس رئال از تکرار قضیه امباپه و هالند برای کاماوینگا

مدافع رئال مادرید در لیست خرید یونایتد

 

 

تگ ها


ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال