بزرگترین ترس الکس فرگوسن پس از حمله مغزی

سرمربی افسانه ای منچستریونایتد بیم این را داشت که به آلزایمر مبتلا شود....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سابق منچستریونایتد از بزرگترین ترس خود هنگام جراحی مغز گفت. سر الکس فرگوسن که یکی از پرافتخارترین سرمربیان تاریخ فوتبال جهان با ۴۹ عنوان قهرمانی است، در ماه می ۲۰۱۸ به دلیل وجود لخته خونی در سرش به سرعت به بیمارستان منتقل شد. ترس از مرگ او وجود داشت و روزها در بیمارستان سلطنتی سالفورد تحت مراقبت های ویژه بود. 

الکس فرگوسن ۷۹ ساله با یادآوری روزهای سخت بیماری خود گفت:‌« از دست دادن حافظه بزرگترین ترس من هنگام خونریزی مغزی در سال ۲۰۱۸ بود.  به همین خاطر فیلمی از اتفاق ساخته شده است. در ساخت این فیلم ، من توانستم مهمترین لحظات زندگی ام، خوب و بد را مرور کنم. حضور پسرم به عنوان کارگردان، یک گزارش صادقانه و صمیمی را تضمین کرده است.»

 این فیلم که در سینما و آمازون پرایم به نمایش در خواهد آمد شامل تصاویر بایگانی دیده نشده است.

بازیکنان سابق او اریک کانتونا ، رایان گیگز و گوردون استراکان در این فیلم حاضرند و همچنین آرچی ناکس که به عنوان دستیار فرگوسن در آبردین و منچستر یونایتد کار می کرد.

فرگوسن طی هشت سال حضور در آبردین ، ​​سه عنوان قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند و جام برندگان جام اروپا را از آن خود کرد.

او سپس با کسب ۳۸ جام در ۲۶ سال حضور در منچستریونایتد  از جمله ۱۳ قهرمانی در لیگ برتر و دو بار  قهرمانی در لیگ قهرمانان، به بهترین مربی تاریخ منچستریونایتد و یکی از پرافتخارترین سرمربیان تاریخ تبدیل شد.

تگ ها


سرآلکس فرگوسن منچستر یونایتد