بزرگترین دلخوشی بارسا در کورس قهرمانی با رئال

فصل جاری مهاجمان بارسا توانسته اند به خوبی جور مدافعان را بکشند و تیم را در صدر و امیدوار به قهرمانی لالیگا نگاه دارند....

به گزارش "ورزش سه"، اگر بارسا در ادامه فصل از یک مورد اطمینان داشته باشد، آن به توانایی بالای مهاجمان و خط آتش قدرتمندش مربوط می شود و این در بازی با مایورکا باز هم به اثبات رسید(پیروزی ۴-۰). 

بارسا با ۶۷ گل زده بهترین خط حمله در میان تیم های لالیگا را در اختیار دارد و در اروپا نیز خط آتش این تیم جزو بهترین ها محسوب می شود. فصل جاری مشکلات دفاعی باعث شده تا این تیم در رقابت برای قهرمانی لالیگا بر خلاف دو فصل گذشته با صلابت نشان ندهد.

در حال حاضر باشگاه کاتالان با دو امتیاز بیشتر از رئال در صدر قرار دارد و ۱۰ بازی فینال گونه دیگر در پیش است.

کیکه ستین سرمربی بارسا خوشحال است که لوئیس سوارز پس از مصدومیتی طولانی به شرایط بازی رسیده است. او البته برابر مایورکا از ابتدا به میدان نرفت نرفت و شاهد حضور لیونل مسی، آنتوان گریزمان و مارتین برایثویت در ترکیب ثابت بارسا بود. سوارز در نیمه دوم وارد زمین شد ولی گلی به ثمر نرساند.

این آرتورو ویدال بود که گل اول را به مایورکا زد و سپس مسی(دو بار) و برایثویت  گل های دیگر را برای بارسا به ثمر رساندند. بارسا در ۱۳ بازی قبلی دور از خانه خود تنها ۱۸ گل زده بود و ۴ گل در زمین مایورکا نشان از عزم جزم بارسا برای بازگشت به به بهترین فرم داشت.

آرتورو ویدال، مارتین برایثویت و آنسو فاتی بازیکنانی هستند که کیکه ستین پس از سوارز، مسی و گریزمان می تواند روی گلزنی های شان حساب باز کند. در چنین شرایطی جدای از مسی شاید دشوار بتوان تصور کرد که مثلث تهاجمی بارسا در بازی برابر لگانس را کدام بازیکنان تشکیل خواهند داد.

تگ ها


لیونل مسی لوئیس سوارز آنتون گریزمان بارسلونا